Сайт міста Полтави запускає новий спецпроєкт – «Зроблено по-полтавському»

Полтавщина – багата та щедра земля на талановитих людей та унікальні ідеї. Саме тому сайт міста Полтави розпочинає новий цікавий спецпроєкт від наших журналістів – «Зроблено по-полтавському». У ньому ми ексклюзивно саме для вас будемо розповідати про підприємців Полтави та Полтавської області.

Мета цього спецпроєкту:

·розповісти про широкий асортимент продукції, яку виробляють на теренах області;

·відкрити для самих полтавців нові та цікаві товари вітчизняного виробництва;

·підтримувати полтавських виробників та підприємців;

·інформувати про новинки, які з’являються на місцевому ринку.

Що виробляють полтавські підприємці?

У Полтавській області існує велика кількість виробників, які виготовляють унікальні товари, що не поступаються якістю та складом закордонним. Іноді, аналогів продукції, яку виробляють полтавські підприємці, просто не існує більше ніде у світі. Асортимент товарів – значно ширше, ніж може здаватися на перший погляд. Від екологічно чистих овочів та фруктів до сирів власного виробництва і продуктів бджільництва, від смачних ковбас та живого хліба до соків та джемів – все це виробляють спеціально для вас полтавські підприємці.

Будь-хто може придбати одяг із цікавим принтом, вишиванки із автентичними візерунками, яскраві шкарпетки та дизайнерські прикраси з натурального каміння. Знайдуться і різні товари для дому на будь-який смак. Чимало виробників наслідуючи світові тенденції виготовляють продукцію з природної сировини такої, як дерево, глина, камінь, шерсть тощо.

В індустрії краси також є наші представники. Блискавично набирає обертів натуральна косметика, яка виготовляється із надзвичайно корисного та цілющого мінералу, а його родовище знаходиться саме на Полтавщині.

Також багата Полтавщина і на різні смаколики. Навіть найвибагливіші гурмани зможуть задовольнити свої смакові рецептори цілим різноманіттям унікальних продуктів, які виробляють та вирощують на плодючій полтавській землі.

Якість та визнання

Продукція, що виготовляється на полтавських підприємствах, проходить ретельні перевірки, відповідає державним стандартам та нормам, а також повністю сертифікована. Якість підтверджують численні нагороди всеукраїнських конкурсів та виставок. А дехто з виробників вже виходить на міжнародний рівень та отримує схвалення від закордонних колег.

Відкриваймо всі разом нових полтавських виробників. Обираймо своїх!