Що ви могли пропустити? Найважливіші події Полтави за минулий тиждень

Що ви могли пропустити? Найважливіші події Полтави за минулий тиждень, Володимир Паршевлюк

Біля ЦУМу мають прибрати два МАФи

Інспекція із благоустрою Полтавської міської ради повідомила, що до 20-го січня мають демонтувати дві тимчасові споруди біля ЦУМу (одна із них – «Власна випічка»). Відповідний припис оприлюднили на сайті міської ради.

Від редакції. Станом на 19 січня обидві споруди іще не демонтовані і працюють.

У дитячій лікарні відсторонили головного лікаря

13-го січня у Полтавській міській раді провели брифінг, під час якого повідомили про відсторонення від обов’язків головного лікаря «Полтавської міської дитячої клінічної лікарні» Лариси Савченко. Керівника медичного закладу звинуватили у тому, що кошти на ремонт у закладі збирали волонтери, тоді як фінансування могли виділити із міського бюджету.

У місті відновили пільговий автобусний маршрут

У місті відновили рух пільгового автобусу «Критий ринок – селище Залізничників». На сайті Полтавської міської ради опублікували графіку руху комунального автобусу.

"Пушкарівський Яр" можуть визнати об'єктом культурної спадщини

У Полтавській ОДА провели комісію, під час якої повідомили, що «Пушкарівський Яр» (місце на території артскладів) можуть визнати об’єктом культурної спадщини.

Що ви могли пропустити? Найважливіші події Полтави за минулий тиждень, фото-1

У музеях міста вчетверте провели День селфі 

У Полтаві вчетверте провели День селфі у музеї. Журналісти 0532.uaцього року відвідали музей «Поле Полтавської битви» та приміряли на себе образи козаків та шведських солдатів.

Співробітники СБУ повідомили про можливе розкрадення бюджетних коштів міста та області

Співробітники СБУ провели обшуки у розпорядників бюджетних коштів області та міста. Як повідомили в управлінні, обшуки провели у рамках розслідування кримінального провадження щодо розкрадання бюджетних коштів.

Що ви могли пропустити? Найважливіші події Полтави за минулий тиждень, фото-2

 У Полтаві зустрічали друзів із Грузії

У Полтаві побувала делегація із муніципалітетів Грузії. У міській раді вони зустрілися із представниками влади та обмінялися досвідом щодо партиципаторного бюджетування.

 Візит до Полтави заступника міністра освіти та науки

У Полтаві побував заступник міністра науки та освіти України Єгор Стадний. Він зокрема відвідав «Полтавську політехніку імені Юрія Кондратюка», де зустрівся із викладачами та представниками студентського самоврядування.

Полтава новини тиждень підбірка важливо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі