У Полтаві гостюють грузини: приїхали за досвідом

У Полтаві гостюють грузини: приїхали за досвідом, Володимир Паршевлюк

17-го січня у Полтавській міській раді зустрічають делегацію представників муніципалітетів Грузії. Вони приїхали до Полтави для участі у IV Міжнародному Форумі практики партиципації. Грузинську делегацію зустріли представники міської влади. Так, перший заступник міського голови Ігор Федій заначив, що українці та грузини є справді братніми народами, а полтавці завжди готові ділитися своїм досвідом із грузинськими друзями.

Заступник міського голови із питань ЖКГ Олексій Чепурко нагадав гостям, що вони перебувають у найкращому місті України – Полтаві. І зауважив, що представникам влади міста цікаво перейняти досвід своїх грузинських колег.

У короткій розмові про досвід партиципації начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак нагадала, що у перший рік, 2017-го, у Полтаві виділяли на бюджет участі 60 тисяч євро, у 2018-му – 200 тисяч євро, а у 2019-му – вже 400 тисяч євро.

Представники грузинської делегації подякували за гостинний прийом. І висловили велику зацікавленість тим досвідом, яким можуть поділитися із ними у Полтаві.

Нагадаємо, раніше Полтава та Боржомі обмінялися школярами.

Полтава делегація Грузія партиципація досвід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі