У Полтаві триває День селфі у музеї (ФОТО)

У Полтаві триває День селфі у музеї, Володимир Паршевлюк

15-го січня музеї Полтави долучаються до всесвітнього #MuseumSelfieDay. Цю акцію у 2014-му започаткувала відома британська блогерка Мар Діксон. У Полтаві цього року день селфі в музеях проводять вчетверте. Долучилися до акції ДІКЗ «Поле Полтавської битви», Художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, літературно-меморіальні музеї І.П. Котляревського, В.Г. Короленка та Панаса Мирного.

У Полтаві триває День селфі у музеї (ФОТО), фото-1

Нагадаємо, за умовами #MuseumSelfieDay відвідувачі можуть безоплатно відвідати музей і зробити у ньому селфі із експонатами. Після цього фото потрібно розмістити у соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram із хештегами #MuseumSelfieDay та #MSDPoltava2020. Авторів кращих фото після завершення акції нагородять інформаційно-презентаційними наборами «Полтава туристична».

Журналісти 0532.uaцього року долучилися до акції, відвідавши музей «Поле Полтавської битви». Директор музею Наталія Білан розповіла, що зранку їх відвідали і зробили селфі із експонатами кілька десятків полтавців та гостей міста. Найчастіше фотографуються на фоні гармат та діарами.

-Людей могло б бути більше, якби акція припадала на вихідний день. Ще слід врахувати, що туристичний сезон у нас розпочинається у середині березня, а пік його припадає на травень та жовтень, - пояснила Наталія Білан.

Ми цього року не лише зробили селфі, але й приміряли на себе образи козаків та шведів. 

Якщо ви іще не долучилися до #MuseumSelfieDay, у вас є нагода зробити це до закінчення робочого дня. Прямуйте до найближчого музею, робіть фото та долучайтеся до акції!

Нагадаємо, минулого року ми долучилися до #MuseumSelfieDay у Галереї мистецтв.

Полтава селфідей музей Полтавська битва фото
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі