• Головна
  • У Полтаві через збір коштів волонтерами відсторонили від обов'язків керівника дитячої лікарні
15:00, 13 січня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві через збір коштів волонтерами відсторонили від обов'язків керівника дитячої лікарні

У Полтаві через збір коштів волонтерами відсторонили від обов'язків керівника дитячої лікарні

13-го січня у Полтавській міській раді відбувається брифінг, під час якого журналістам повідомляють про відсторонення від службових обов’язків головного лікаря КП «Полтавська міська дитяча клінічна лікарня» Лариси Савченко. Керівника закладу звинувачують у тому, що кошти на ремонт онкогематологічного відділення збирали волонтери, тоді як сама Савченко не зверталася до міської ради за виділенням фінансування на проведення таких робіт. Тоді як кошти у бюджеті на це були.

- Ми знаємо, що є практика, коли медичним закладам допомагають меценати – і нічого поганого у цьому немає. Але коли меценати – це батьки померлих дітей – це неприпустимо! Ми цінуємо таку допомогу, але проведення ремонтів, заміна вікон – це обов’язок влади! – зазначила заступник міського голови Світлана Нестуля.

У Полтаві через збір коштів волонтерами відсторонили від обов'язків керівника дитячої лікарні, фото-1

Голова профільної депутатської комісії міської ради Олександр Кудацький нагадав, що минулого року на заміну вікон у закладі виділили із бюджету 1 мільйон 600 тисяч гривень. Тому потреби збирати кошти із батьків не було. А якщо потрібні були якісь додаткові ремонтні роботи, керівник закладу мала повідомити про це міську владу.

У Полтаві через збір коштів волонтерами відсторонили від обов'язків керівника дитячої лікарні, фото-2

- Ми у листопаді проводили об’їзд медичних закладів, зустрічалися із керівниками усіх закладів та завідувачами відділень. Усі надавали свої побажання та пропозиції щодо потреб закладів. Від Лариси Савченко таких заявок не було, - зазначила заступник начальника управління охорони здоров’я з реформування Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторія Лоза.

У Полтаві через збір коштів волонтерами відсторонили від обов'язків керівника дитячої лікарні, фото-3

За інформацією із соціальної мережі «Фейсбук» Марина Кольвашенко та Тетяна Ященко на зібрані у благодійників 297 702 гривні провели ремонт маніпуляційної та ігрової кімнати у відділенні онкогематології. Також анонсували плани щодо заміни вікон та дверей у 5 палатах. Ми спробували зв’язатися із Мариною Кольвашенко і поцікавилися – чи знало керівництво закладу про збір коштів на заміну вікон волонтерами? Жінка відповіла, що не знає, чи відомо це було керівництву лікарні. Також зазначила, що заміну вікон за зібрані волонтерами кошти вже провели. І також додала, що про виділення коштів із міського бюджету вони не знали.

Слід зауважити, що під час брифінгу присутні так і не озвучили позицію самої Лариси Савченко. Просто повідомили, що від обов'язків на час розслідування її відсторонили, 

На завершення брифінгу представники міської ради пообіцяли залучити до роботи комісії журналістів, а також перевірити - чи був збір коштів, організований волонтерами, добровільним.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у обласній психіатричній лікарні без згоди утримували пацієнта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брифінг #Полтава #лікарня #розслідування #кошти
Оголошення
live comments feed...