Майбутні пенітенціарії прибули на Полтавщину для проходження практики

Сьогодні, 24 січня 2014 року начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв зустрівся із студентами 4 курсу факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України (№9) Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого».

10 хлопців та дівчат прибули для проходження 2 етапу виробничої практики в установах виконання покарань області на посаді начальника відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи.

Студенти пройшли інструктаж та були розподілені по установах, де за ними закріплять на час проходження практики наставників. Основною метою практики є закріплення та поглиблення отриманих студентами теоретичних знань, залучення їх до організаційної діяльності та розвитку зацікавленості до обраної професії.

Начальник управління особисто познайомився з кожним студентом, побажав успішного проходження практики і якомога більше отримати практичних умінь та навичок, які потім знадобляться у роботі пенітенціарія.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов