• Головна
  • Катерина Ямщикова розповіла: чому не поспішає із кадровими змінами, як полтавці зможуть влаштуватися на роботу до міської ради та про що буде говорити на зустрічі із полтавським бізнесом (ВІДЕО)
19:35, 10 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Катерина Ямщикова розповіла: чому не поспішає із кадровими змінами, як полтавці зможуть влаштуватися на роботу до міської ради та про що буде говорити на зустрічі із полтавським бізнесом (ВІДЕО)

Катерина Ямщикова розповіла: чому не поспішає із кадровими змінами, як полтавці зможуть влаштуватися на роботу до міської ради та про що буде говор...

10-го серпня у Полтавській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету, на якому вперше головувала секретар міської ради Катерина Ямщикова. Після завершення виконкому очільниця міста відповіла на запитання журналістів. Зокрема, анонсувала, що вже наступного тижня разом із колегами почне обговорення питань сесійних питань. А також, відповідаючи на питання журналіста 0532.ua, розповіла – чи слід очікувати кадрових змін у міській раді вже на найближчій сесії.

-Як би не хотілося, в один день цього робити не варто. Кадрові зміни мають бути крок за кроком, із відповідними кадрами, які будуть вступати і переймати дані повноваження, тому що у міста дуже багато проблем і питань. І я зараз відчутно розумію, що значить, коли просто немає заступника. Наприклад, заступника із ЖКГ, а цю роботу треба робити. І якщо ми зараз просто приймемо політичне рішення – поприбираємо всіх заступників, це буде – вау!, яке круте політичне рішення, але воно не буде управлінськи правильним. Ми маємо візію, ми її сказали, ми розуміємо важливість і причини, чому тема кадрового ресурсу міської ради має бути перевантажена. Ви знаєте, і прізвища озвучувалися, і проекти рішення готувалися. Але точно це не правильно робити одномоментно, - наголосила Катерина Ямщикова.

Нагадаємо, раніше ми оприлюднювали список тих, кого рекомендує Катерині Ямщиковій звільнити із міської ради керівник фракції "Слуг народу" Антон Ярмолюк.

Також Ямщикова повідомила, що шанс потрапити на роботу до міськради матимуть усі, хто надішле резюме із переліком своїх експертних умінь на пошту ради.

-Сьогодні-завтра мають запуститися дві ініціативи. Ми розмістимо пошту, на яку можна буде надсилати резюме усім, хто бажає (пошту для надсилання її у міській раді повідомлять найближчими днями - Авт.). Там можна буде відмічати галузі, у яких людина експерт. Щоб ми бачили увесь потенціал громади, яка має бажання брати участь у місцевому самоврядуванні. Звичайно, ми розуміємо, що цей процес займе певний час, але тема збору резюме і публічного проведення кадрових змін – це одна із тем, яка, вважаю, є темою сучасності.

Також Катерина Ямщикова анонсувала зустріч із представниками полтавського бізнесу. Нова очільниця міста та її колеги-депутати хочуть почути про проблеми підприємців та запропонувати шляхи їх вирішення.

-Насамперед – це проблемні питання бізнесу! У чому потрібна підтримка? Я хочу відкрито поговорити, яким чином служби працюють із нашим бізнесом. Хочу почути, наскільки ефективно і правильно зі сторони комунікації і субординації працюють наші служби. Цікавить тема – які бачать ініціативи, які кроки мають бути зроблені Полтавською міською радою – інформативні, управлінські – для того, щоб середовище наших підприємців зростало? Тому це – діалог. В основному, теми хочеться почути від них. І питання, які вони будуть задавати, відповідно, ми на них хочемо дати відповідь, - пояснила секретар міської ради.

Нагадаємо, раніше ми розмірковували над тим, чи вдасться Катерині Ямщиковій провести зміни у Полтаві.

Стежте за актуальними новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Ямщикова Катерина #кадрові зміни #міська рада #бізнес #виконком
Оголошення
live comments feed...