• Головна
  • Кого «Слуги народу» пропонують Катерині Ямщиковій звільнити, щоб очистити Полтаву від корупції (ПЕРЕЛІК, ФОТО, ВІДЕО)
13:15, 27 липня
Надійне джерело

Кого «Слуги народу» пропонують Катерині Ямщиковій звільнити, щоб очистити Полтаву від корупції (ПЕРЕЛІК, ФОТО, ВІДЕО)

Кого «Слуги народу» пропонують Катерині Ямщиковій звільнити, щоб очистити Полтаву від корупції (ПЕРЕЛІК, ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, 27-го липня у Полтавській міській раді відбувається зібрання групи депутатів, під час якого вирішують скликати сесію і звільнити із посади секретаря представника «Європейської солідарності» Андрія Карпова. На його місце депутати пропонують обрати представницю фракції «Слуги народу» Катерину Ямщикову.

Кого «Слуги народу» пропонують Катерині Ямщиковій звільнити, щоб очистити Полтаву від корупції (ПЕРЕЛІК, ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Кого «Слуги народу» пропонують Катерині Ямщиковій звільнити, щоб очистити Полтаву від корупції (ПЕРЕЛІК, ФОТО, ВІДЕО), фото-2
Кого «Слуги народу» пропонують Катерині Ямщиковій звільнити, щоб очистити Полтаву від корупції (ПЕРЕЛІК, ФОТО, ВІДЕО), фото-3

Андрій Карпов (на фото - праворуч) - чинний секретар Полтавської міської ради.

Кого «Слуги народу» пропонують Катерині Ямщиковій звільнити, щоб очистити Полтаву від корупції (ПЕРЕЛІК, ФОТО, ВІДЕО), фото-4

Катерина Ямщикова - кандидатка на посаду секретаря Полтавської міської ради.

Після обговорення слова прохає керівник фракції «Слуги народу» у Полтавській міській раді Антон Ярмолюк. Нагадаємо, раніше саме йому пророкували посаду секретаря Полтавської міської ради.

Антон Ярмолюк - голова фракції "Слуги народу" у Полтавській міській раді. 

Але, схоже, вибір керівництва партії «Слуга народу» все ж таки зупинився на Катерині Ямщиковій. Очевидно, аби спростувати інформацію про розкол у фракції, Антон Ярмолюк висловлює підтримку Катерині Ямщиковій та обіцяє допомагати їй очищати місто від корупції. При цьому, характеризуючи керівників, імена яких пов’язують із корупційними порушеннями, згадує цитату Володимира Зеленського (точніше, його персонажа Василя Голобородька) із серіалу «Слуга народу».

-Шановні колеги,я сьогодні дійсно радий за нашу Полтаву, за нашу Полтавщину. Дійсно, сьогодні видатний день! Ми всі із вами бачимо результат недоуправління нашим містом за останні багато років. Більше двадцяти років одні й ті самі групи впливу ходять по колу і між собою розігрують цю Полтаву, як якусь монетку. І як казав один відомий вчитель історії: «П*зд*ть і п*зд*ть, п*здя*ь і п*зд*ть!» Наголос різний – а нічого не змінюється! Тому саме сьогодні я радію за Полтаву, що у неї є можливість розрубати цей вузол і очистити Полтаву, завести сюди через прозорий конкурс нових керівників. Пані Катерино, ми із задоволенням підтримаємо вас на новій посаді! Відверто вам кажу – підтримаємо вас там і допоможемо очистити владу від корупції, яка просякла зверху донизу. Не словом, а ділом! – зазначає Антон Ярмолюк.

Потім Ярмолюк передає Катерині Ямщиковій перелік керівників, звільнення яких чекатимуть депутати від «Слуги народу». За словами Ярмолюка, перелік цей був складений іще 17-го травня.

До переліку потрапили:

перший заступник міського голови – Валерій Пархоменко;

заступники міського голови – Світлана Тарашевська, Ольга Борисенко, Наталія Сук;

керівник «Полтава сервіс» - Денис Поліщук;

начальник інспекції із благоустрою – Максим Малько;

керівник управління містобудування – Микола Шевельов;

заступник голови Подільської районної ради – Сергій Бойко;

начальник департаменту культури, молоді та сімї – Олена Ромас;

начальник департаменту цивільного захисту – Сергій Сириця;

директор КП «Декоративні культури» - Сергій Сілаєв;

керівник управління капітального будівництва – Максим Медведев.

Що цікаво, депутати міськради від фракції «За майбутнє» Денис Поліщук та Максим Медведев, згадані у переліку, присутні на зібранні та голосують за скликання завтрашньої сесії.

Денис Поліщук (перший зліва).

Максим Медведев (на фото - праворуч)

Після звернення Ярмолюка йому відповідає Катерина Ямщикова.

-Для всіх не є секретом, які відповідні керівники, яке коріння мають і що роблять – це для всіх очевидно. Наразі у мене немає розбіжності зі своїми словами і своїми цінностями. І якщо всі ми будемо монолітні, то проблематики із цим у нас не буде, - говорить Ямщикова.

Кого «Слуги народу» пропонують Катерині Ямщиковій звільнити, щоб очистити Полтаву від корупції (ПЕРЕЛІК, ФОТО, ВІДЕО), фото-5

 Нагадаємо, також Катерина Ямщикова відповіла, як планує поєднувати службу у армії та роботу на посаді секретаря міськради.

Стежте за розвитком подій у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #секретар міської ради #Ямщикова Катерина #Ярмолюк Антон #Слуга народу #Зеленський Володимир
Оголошення
live comments feed...