![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
14:31, 11 січня 2022 р.
Надійне джерело
У полтавській обласній лікарні діє сервіс перекладу жестовою мовою для пацієнтів з вадами слуху
![У полтавській обласній лікарні діє сервіс перекладу жестовою мовою... У полтавській обласній лікарні діє сервіс перекладу жестовою мовою для пацієнтів з вадами слуху](/dist-assets/images/cap.jpg)
З початку 2022 року усі лікарні, які бажають підписати договір з НСЗУ Національна служба здоров'я України, мають бути забезпечені перекладачами жестової мови.
У нашій консультативній поліклініці ПОКЛ імені Скліфосовського вже 2 роки діє послуга «Переклад жестовою мовою» і залучений перекладач жестовою мовою - сказано на офіційній фейсбук сторінці лікарні.
«У реєстратурі знаходиться планшет, який ми запускаємо, і за допомогою планшета іде спілкування з людьми, які цього потребують», — пояснює Євген Величко, заступник головного лікаря.
![У полтавській обласній лікарні діє сервіс перекладу жесто..., фото-1 У полтавській обласній лікарні діє сервіс перекладу жестовою мовою для пацієнтів з вадами слуху, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«У нас є відповідальний реєстратор. Хворий приходить, який не чує. Реєстратор підключає планшет. Починає говорити, і перекладач переводить жестовою мовою», — додає Наталія Котельнікова, старша медична сестра консультативної поліклініки КП «ПОКЛ ім.Скліфосовського ПОР». Все просто — пацієнт з порушенням слуху говорить жестами, перекладач озвучує реєстратору суть звернення усно і навпаки. Плануємо і далі вдосконалювати безбар’єрний простір".
Читайте також: Обласний гастроентеролог розповіла, чим небезпечні дієти, скільки разів на день потрібно їсти та чи дійсно шкідливий алкоголь
Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Фейсбук
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
09:39, 15 липня
05:42, 19 липня
07:30, 17 липня
10:00, 25 липня
11
live comments feed...