Полтавці відзначили Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу

19 травня у Полтаві пройшла акція, присвячена пам’яті померлих від страшної хвороби

Починаючи з 16 години у Корпусному парку були розміщені спеціальні палатки, в яких кожний з охочих міг ознайомитися з інформацією про СНІД. Окрім цього полтавці могли пройти безкоштовне та анонімне експрес-тестування на ВІЛ. Забігаючи наперед слід зазначити, що у підсумку перевірку пройшли 78 осіб, серед яких не було виявлено жодного випадку позитивного результату на хворобу.

— Як правило частину відповідальності за проведення цього заходу беруть на себе неурядові організації, — розповів Сергій Жук, заступний директора благодійної асоціації «Світло надії». – Наша організація в партнерстві з Управління у справах сім’ї та молоді вже в п’ятий раз проводимо подібний захід. В експрес-тестуванні звично беруть участь близько сотні осіб, в основному молодь. Зараз відбувається флеш-моб із зачісками та робота «живої книги», в якості якої виступають волонтери. Кожна людина може в них дізнатися все що їх цікавить про хворобу.

Охочих пройти тестування в порівнянні з минулими роками поменшало, однак незважаючи не це спостерігалася черга до «кабінету на колесах».

Слід зазначити, що як і в минулі роки кожний з охочих міг залишити свої побажання та думки щодо акції та ВІЛ-позитивних людей на спеціальних полотнах, які потім вивішувалися поряд з монументом Слави.

Завершився вечір концертом місцевих співаків та танцюристів, після чого полтавці запалили свічки та розгорнули спеціальну червону стрічку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов