• Головна
  • На Полтавщині на майже 90% зросла через кількість договорів дарування авто через закон про мобілізацію
14:40, 12 травня
Надійне джерело

На Полтавщині на майже 90% зросла через кількість договорів дарування авто через закон про мобілізацію

Зал очікування сервісного центру. Фото: «Суспільне Полтава»

Зал очікування сервісного центру. Фото: «Суспільне Полтава»

У Полтавській області протягом квітня цього року кількість перереєстрацій авто на нових власників зросла на 12%. Зріс майже на 90% і показник укладених договорів дарування. Порівняно з березнем кількість реєстраційних процедур збільшилась майже на 8%.

Про це Суспільному розповіла Ірина Пархоменко, заступниця начальника регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області.

У регіональному сервісному центрі МВС відвідувачі чекають своєї черги, щоб отримати необхідну послугу. Зокрема, й оформити документи про реєстрацію чи перереєстрацію власних автівок.

"Займався переоформленням автомобіля за договором купівлі-продажу на юридичну особу. Зранку приїхали взяли номерок. Черга зранку за талонами і все. А потім талони беруть і по часу приходять та перереєстровуються. До 8 години формується, скажімо так, черга", — розповів клієнт регіонального сервісного центру МВС Олег Шарлай.

Великих черг на отримання послуги немає, каже Ігор Штепа, адміністратор регіонального сервісного центру МВС. Протягом дня один адміністратор проводить близько 18-20 перереєстрацій.

"Якщо небагато тривог, то, в принципі, все йде згідно з часом, люди не довго очікують й адміністратори справляються", — додав Ігор Штепа.

Упродовж останніх тижнів кількість бажаючих перереєструвати авто у регіональному сервісному центрі зросла, розповів адміністратор.

"За останній час, так, збільшилась кількість відвідувачів, які здійснюють перереєстрацію транспортних засобів по договору купівлі-продажу або договору дарування", — розповів адміністратор регіонального сервісного центру МВС Ігор Штепа.

За словами Ірини Пархоменко, збільшилась кількість реєстраційних процедур і в регіоні загалом.

"У квітні поточного року, якщо порівнювати його з березнем цього ж року, на території Полтавської області зареєстровано на 7,7% більше реєстраційних процедур, ніж за попередній період", — продовжила заступниця начальника регіонального сервісного центру МВС Ірина Пархоменко.

Кількість перереєстрацій транспортних засобів на нових власників зросла на 12%.

Нагадаємо, сервісні центри МВС Полтавщини відповідають усім вимогам інклюзивності.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авто #мобілізація #Полтавщина #МВС
Оголошення
live comments feed...