• Головна
  • Коронавірус: дані за останні кілька днів
13:00, 10 березня 2020 р.
Надійне джерело

Коронавірус: дані за останні кілька днів

Коронавірус: дані за останні кілька днів

У світі від початку спалаху Covid-19 кількість людей, яким діагностували коронавірусну інфекцію, зросла до 113 тисяч. Недуга забрала 4009 життів. А от побороли хворобу вже понад 63,9 тисяч людей. Про це повідомляє South China Morning Post. В Італії спостерігають найвищий показник випадків коронавірусу за межами материкового Китаю. Covid-19 в країні діагностували 9172 пацієнтам. Від недуги у місцевих медзакладах померли 463 людини.

Ситуація у світі

  • На території Європейського Союзу більше не залишилося країн, в яких не виявили коронавірусу COVID-19. Як повідомляє Агентство новин Кіпру, захворювання виявили у двох кіпріотів 25 і 64 років. Їм поставили діагноз співробітники державної лікарні в Нікосії.
  • Від учора карантин пошарено на всю територію Італії. Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив про розширення обмежувальних заходів, запроваджених кілька днів тому на півночі Італії, на всю територію країни. Зокрема, запровваджуються обмеження на поїздки по Італії, щоб зупинити поширення коронавірусу. «Не буде так званих «червоних зон». Італія повністю оголошується захищеною територією, починаючи з вівторка», – наголосив Конте.
  • У суботу, 7 березня, був зафіксований перший випадок інфікування коронавірусом у Вашингтоні — політичному серці країни, де розташовані Білий дім і більшість держустанов.
  • Польща з вівторка вводить посилений санітарний контроль на своєму зовнішньому кордоні - з Україною, Білоруссю та Росією. "Від завтра (вівторка - ред.) усі медичні та санітарні процедури будуть повністю введені на нашому зовнішньому кордоні, тобто на кордонах з Україною, Білоруссю та Росією. Протягом кількадесяти годин усі польські кордони будуть захищені", - сказав чиновник.
  • Ізраїль через коронавірус вводить обов'язковий карантин тривалістю в 14 днів для всіх громадян, які в'їжджають в країну.
  • Перша смерть від коронавірусу зафіксована у Канаді.
  • Щоб запобігти поширенню коронавірусу верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї скасував свою промову у місті Мешхед на персидський новий рік 20 березня.
  • У вівторок, 10 березня, у Монголії зафіксували перший випадок коронавірусної інфекції. Країна оголосила про масштабний карантин, закрила кордон із сусіднім Китаєм та заборонила рейси з Південної Кореї. Про це повідомляє The Jakarta Post. Влада заборонила місцевим мешканцям в'їжджати чи виїжджати зі своїх міст протягом наступних шести днів.

Що в Україні?

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що коронавірус є загрозою, яку не можна ігнорувати, і уряд вживає усіх необхідних заходів для нерозповсюдження інфекції.

«Це загроза, яку не можна ігнорувати, захист та безпека громадян – це пріоритет нашої роботи. Після перезавантаження Уряду ми майже відразу посилили штаб з протидії поширенню коронавірусу та ухвалили ряд невідкладних заходів», – написав глава Кабміну у соцмережах.

В той же час в Україні тільки у однієї людини офіційно підтверджено діагноз на коронавірус. Нагадаємо, перший хворий зареєстрований у Чернівцях. Чоловік разом з дружиною подорожував до Італії. Нині він перебуває у місцевій інфекційній лікарні.

Що у Полтаві?

Щодо Полтави, то директор департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторія Лоза розповіла, що і місті проводять навчання для лікарів та розроблено алгоритм дій у випадку виникнення спалаху хвороби.

Пізніше у департаменті здоров’я ОДА провели брифінг. Під час нього Віктор Лисак повідомив, що нараз у області відсутні тест – системи для виявлення вірусу, однак заявив, область готова їх придбати.

В той же час голова ОДА Олег Синєгубов поінформував, що в області за потреби працюватиме понад 800 лікарів, всі вони будуть забезпечені засобами захисту.

#вірус #евакуація #карантин
Оголошення
live comments feed...