14:00, 5 березня 2020 р.
Надійне джерело

Коронавірус: дані за 4 березня

Коронавірус: дані за 4 березня

Кількість смертей від коронавірусу за минулу добу у Китаї та світі зросла з 3200 до 3283 випадків ( + 83) Загалом кількість хворих у світі 145 тис., з них одужали – 53,6тисяч. За даними ВООЗ – поширення вірусу у Китаї дещо призупинилося. (У порівнянні з попереднім періодом, коли кількість збільшувалася на 2 – 3 тисячі випадків  щодня). Більша половина хворих там одужали. Минулої доби одужали на 2 тисячі людей більше, ніж захворіли. Відсоток смертності від коронавірусу наразі становить 3, 44%, якщо рахувати від загальної кількості випадків. Але цифра буде змінюватися, адже 41 тис людей ще хворіють.

Про першого хворого заявила Польща. 29 інфікованих – у Індії. Найбільше хворих нині у Південній Кореї ( 57 66), з них 35 померли. Серед наших найближчих сусідів у Білорусі 6 хворих. Стрибок інфекції – у Іспанії ( вже 29 підтвержених випадків)

Нагадаємо, позавчора перший хворий зареєстрований у Чернівцях. Чоловік разом з дружиною подорожував до Італії. Нині він перебуває у місцевій інфекційній лікарні. Сьогодні стало відомо, що ще двох людей госпіталізували до Чернівецької інфекційної лікарні з підозрою на коронавірус. Напередодні вони були в Італії. Отже, зараз у Чернівцях госпіталізовано семеро людей. Один чоловік має підтверджений діагноз.

Щодо Полтави, то директор департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторія Лоза розповіла, що і місті проводять навчання для лікарів та розроблено алгоритм дій у випадку виникнення спалаху хвороби.

Пізніше у департаменті здоров’я ОДА провели брифінг. Під час нього Віктор Лисак повідомив, що нараз у області відсутні тест – системи для виявлення вірусу, однак заявив, область готова їх придбати.

За матеріалами відкритих джерел

Сьогодні завершилася обсервація людей, евакуйованих з Уханю. Всі вони їдуть додому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вірус #евакуація #карантин
Оголошення
live comments feed...