• Головна
  • З наступного року всю комунальну спецтехніку і громадський транспорт Полтави обладнають GPS-навігаторами
14:00, 15 лютого 2020 р.
Надійне джерело

З наступного року всю комунальну спецтехніку і громадський транспорт Полтави обладнають GPS-навігаторами

З наступного року всю комунальну спецтехніку і громадський транспорт Полтави обладнають GPS-навігаторами

Минулого року у Полтаві було придбано кілька десятків одиниць спецтранспорту для комунальної галузі.Автопідйомники, трактори, сміттєвози, екобус, якого так чекали містяни – вже з осені працюють і виконують завдання.

« - Все це стало можливо завдяки консолідованій позиції депутатів. Всі розуміли, що матеріально – технічний стан на наших підприємствах страшенно занедбаний, роками його не модернізували» - так прокоментував тоді подію Олексій Чепурко.

Але на цьому новації не завершені. У планах – оснащення техніки і громадського транспорту GPS-навігаторами каже Олексій Чепурко.

Вже на «Полтаваелектроавтотранс» придбано обладнання, і зараз «Електротранс» синхронізує GPS-сигнали з КАТП, «Міськсвітлом», «Декоративними культурами». Але ми хочемо до кінця року всі машини забезпечити GPS і щоб вся ця інформація була для службового користування. Будь – якої миті ми зможемо відстежити рух техніки і чи продуктивно витрачається час. Все це буде виведено на один великий монітор , який буде встановлено у службі оперативного реагування».

Читайте також: У Полтаві з'явиться сорок тролейбусів та десять автобусів

Як у Полтаві борються з бурульками та льодяними брилами?

#Чепурко #техніка #ЖКГ
Оголошення
live comments feed...