• Головна
  • У нинішньому році в Полтаві з’явиться сорок нових тролейбусів та десять автобусів
09:30, 14 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У нинішньому році в Полтаві з’явиться сорок нових тролейбусів та десять автобусів

У нинішньому році в Полтаві з’явиться сорок нових тролейбусів та десять автобусів

Минулий рік ознаменувався справжнім транспортним колапсом у Полтаві. Місцеві перевізники вимагали підвищення тарифу на проїзд, і коли міська влада не пішла назустріч їхнім побажанням, влаштували бойкот і просто не виїздили намаршрути. Тисячі містян вимушені були добиратися на роботу пішки. Згодом після кількох переговорів сторони дійшли згоди, транспорт почав їздити у звичному режимі.

Втім, навіть після підвищення тарифу не підвищилася якість перевезень: частина автівок у жахливому стані, там панує антисанітарія, а іноді прямо під час руху відпадають колеса. Зафіксовані випадки, коли водії порушували правила, їздили у нетверезому стані чи без прав.

Громадськість міста неодноразово зверталася до міської ради з проханням вирішити цю проблему. Вихід тільки один – витіснити приватного перевізника, придбавши транспорт муніципальний.

Торік була підписана угода з ЄБРР щодо отримання кредиту на придбання тролейбусів. Коли ж Полтава їх отримає нашому виданню розповів заступник міського голови Олексій Чепурко.

« - Існує кредитна угода з ЄБРР. Сподіваємося, якщо все і далі йтиме за планом, до кінця року Полтава отримає сорок нових тролейбусів. Керівництво «Полтаваелектротрансу» має розробити план – куди і на які маршрути ставили нові машини першочергово. Найбільше одиниць кинемо на «кільце». Приватників будемо витісняти тролейбусами. Крім того, депутати виділили 20 млн.  гривень на придбання автобусів. Теж плануємо, що до кінця року отримаємо до десяти ( можливо дев’ять) нових. Зараз вивчаємо можливості, аби купити більше одиниць».

Відомо, що у комунальній галузі ще донедавна був брак кадрів – зокрема не вистачало водіїв. То ж ми поставили питання Олексієві Чепурку, чи не складеться ситуація - що нові машини місто отримає, а їздити на них буде нікому? На це Олексій Григорович відповів:

« - Ми знаємо про цю проблему, тому заздалегідь подбали про те, що б її уникнути. Нині вже набрали людей і навчаємо їх у Кременчуці. Згодом думаємо отримати ліцензію і навчати водіїв вже в Полтави,на базі «Полтаваелектротрансу».

#тролейбуси #транспорт #ЖКГ
Оголошення
live comments feed...