• Головна
  • Як у Полтаві цьогоріч борються з бурульками та льодяними брилами?
14:00, 12 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Як у Полтаві цьогоріч борються з бурульками та льодяними брилами?

Як у Полтаві цьогоріч борються з бурульками та льодяними брилами?

З десятого лютого у Полтаву прийшли снігопади, а отже роботи у комунальників додалося. Кілька десятків одиниць спецтехніки  працюють у цілодобовому режимі і чистять автодороги. Серед іншого - посилена увага на очистку дахів від снігу та бурульок. Нагадаємо, минулого року Полтава опинилася у центрі уваги громадськості та ЗМІ. Адже від падіння льодових брил з дахів постраждали дванадцять осіб.

« - Тому цьогоріч перед нам стояло важливе завдання - більше не допустити подібної ситуації. Нещодавно підписали угоду з підрядником – ТОВ « Асфер груп» щодо очистки дахів житлових будинків, балконів від снігу та льодового покриву. Домовленість дійсна до кінця нинішнього року» - розповідає заступник міського голови Олексій Чепурко.

На виконання робіт підприємство, згідно з умовами тендеру отримає 3 млн 360 тисяч гривень.

ТОВ «Асфер груп» чистить дахи будинків не залежно від форми власності – наголошує Олексій Чепурко:

« - Це було наше рішення. Ми вирішили, що будемо чистити і будинки, у яких створені ОСББ, і ті, що обслуговує ЖЕО 2. Щодня на службу оперативного реагування надходять заявки – від жителів і від майстрів, які обслуговують дільниці, і ми їх направляємо підряднику. Потім в кінці дня підрядник підбиває підсумки , і бере в роботу наступні адреси. Таким чином, щодня відбувається цей процес. Звісно, у першу чергу чистили будинки, поруч з якими пішохідна зона» - розповів Олексій Чепурко.

Начальник служби оперативного реагування виконавчого комітету Полтавської міської ради Сергій Зубань каже : щодня вони отримують більше десяти заяв.

« - Скажімо, сьогодні таких заявок було 15. Вчора – теж більше десяти. У роботі задіюють альпіністів та « вишки». Якщо погода збережеться, не виключаємо, що заявок буде більше. Поки що спрацьовуємо оперативно, «Асфер груп» виконує завдання вчасно» .

Читайте також: Вночі Полтаву чистили 28 одиниць техніки

Вночі у Полтаві працювали понад сорок одиниць техніки

#бурульки #лід #комунальники
Оголошення
live comments feed...