• Головна
  • Полтавські комунальники отримали нові автопідйомники
18:30, 19 липня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавські комунальники отримали нові автопідйомники

Полтавські комунальники отримали нові автопідйомники

Два автопідйомники вартістю по 3 млн 380 тисяч гривень отримали полтавські комунальники.

Відтепер новенькі МАЗи працюватимуть у «Міськсвітлі» та «Декоративних культурах».

Розповідає директор ПЕЗО «Міськсвітло» Роман Кикоть:

« - У нас машини будуть обслуговувати мережу зовнішнього освітлення. За їх допомогою будуть, наприклад, міняти ліхтарі чи усувати якісь неполадки. Вони можуть виконувати будь які висотні роботи. Підйомники цілком сучасні – на базі автомобіля «МаЗ» стоїть італійське обладнання. Чим відрізняються від попередніх? По – перше, безпечніші. Здійснюють підйом на 18 метрів».

Заступник міського голови Олексій Чепурко каже: вибираючи машини орієнтувалися на співвідношенні якості і ціни:

«- У жовтні , коли ми прийняли господарство, найболючішою проблемою було матеріальне забезпечення наших комунальних підприємств. У «Декоративних культурах» техніка взагалі була передана у аренду приватним структурам, а у «Міськсвітлі» працювала десятки років, і на превеликий жаль, її більше ремонтували, ніж використовували за призначенням. Тому ми звернулися до депутатів, і вони підтримали нашу пропозицію щодо виділення коштів на придбання нової техніки.

Сьогодні ми цю техніку передаємо – ви бачите дві «вишки». Одна з них для підприємства «Декоративні культури» , інша – для «Міськсвітла». Чому саме ці моделі? Бо вони відповідають нашим вимогам, ремонтна бригада може виїздити на об’єкт . Думаю, що будуть нормально служити нашим комунальникам".

Наступного року, за словами Олексія Чепурка, знову заплановано придбання нової техніки. Нині проведено тендер на покупку машини для мийки сміттєвих контейнерів. Полтава стане першим містом, яке матиме на балансі таку автівку.

Раніше Полтавські комунальники відновли освітлення у Воронінському тунелі

#машини #комунальники #кошти
Оголошення
live comments feed...