• Головна
  • Маршрутки завтра повернуться на вулиці Полтави. Але вже по 5 (ФОТО, ВІДЕО)
17:42, 15 травня 2019 р.
Надійне джерело

Маршрутки завтра повернуться на вулиці Полтави. Але вже по 5 (ФОТО, ВІДЕО)

Маршрутки завтра повернуться на вулиці Полтави. Але вже по 5 (ФОТО, ВІДЕО)

Щойно у Полтавській міській раді завершилося засідання постійної комісії на якому розглядали питання громадського транспорту. Голова комісії Дмитро Сенчакович повідомив, що представники міської ради та асоціації перевізників досягли домовленостей. І результатом їх став меморандум, який підписали голових п’ятьох фракцій ради – СДП, «Самопомочі», «Рідного міста», «Солідарності» та «Свободи».

З боку перевізників меморандум підписав голова асоціації Юрій Лупаєнко.

Згідно меморандуму перевізники зобовязані вже 16-го травня повернутися на міські маршрути. Також маршрутники зобов'язуються дотримуватися графіку руху, тримати транспортні засоби у охайному стані, а також обладнати їх GPS-навігаторами. Повний текст меморандуму наводимо нижче.

 Після підписання члени комісії проголосували за винесення рішень про підвищення тарифів на проїзд у тролейбусах та маршрутках на засідання виконкому.

Після завершення голосувань Дмитро Сенчакович пояснив журналістам, що вже вранці члени виконкому мають розглянути збільшення тарифів до 3 та 5 гривень відповідно. Інших домовленостей - про збільшення тарифів до 4 та 6, за словами голови комісії, не було.

Голова асоціації перевізників Юрій Лупаєнко підтвердив, що 16-го травня зранку маршрутку виїдуть на вулиці Полтави. Але вже за тарифом у 5 гривень.

Крім цього, голова асоціації повідомив, що голови фракції взяли на себе зобов'язання привести тариф до економічно обгрунтованого рівня. Зробити це у міській раді мають до 1-го серпня. Економічно обгрунтованим перевізники вважають тариф у 6 гривень.

Нагадаємо, завтра у Полтаві проведуть позачергову сесію. Головною причиною її скликання називають транспортну кризу у місті.

#Полтава #проїзд #рішення #бойкот #маршрутки
Оголошення
live comments feed...