• Головна
  • Шамота вимагає розслідувати факти аварійних ситуацій на дорогах міста
Партнерський матеріал
18:00, 12 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Шамота вимагає розслідувати факти аварійних ситуацій на дорогах міста

Партнерський матеріал
Шамота  вимагає розслідувати факти аварійних ситуацій на дорогах міста

Секретар полтавської міськради Олександр Шамота пропонує перевізникам, представникам Укртрансбезпеки, міськради та правоохоронцям спільними зусиллями посилити контроль за дотриманням безпеки пасажирських перевезень. На офіційній сторінці у Faceboоk він зазначив, що не допустить, щоб пасажири піддавались небезпеці: «Треба реально, а не на папері посилити контроль за технічним станом маршруток та медичним оглядом водіїв. В питанні безпеки людей не може бути компромісів!». Таку заяву Олександр Шамота зробив за результатами низки фактів аварійних ситуацій на дорогах міста.

Зазначимо, за повідомленням ЗМІ, 12 лютого 2020 6 пасажирів постраждали в результаті аварійної ситуації, коли переповнена маршрутка врізалась у технічний тролейбус.

Шамота акцентував: «Сьогодні люди постраждали через те, що перевізники відверто нехтують безпекою. Переповнені маршрутки, нарікання людей на їхній незадовільний технічний стан, інформація про затримання водіїв без прав, у стані алкогольного сп'яніння тощо. Недавній інцидент, коли на ходу в маршрутки відвалилося два колеса. Я офіційно звертаюсь до перевізників, представникам Укртрансбезпеки та правоохоронців – спільними зусиллями необхідно посилити контроль безпеки перевезень. Всі факти порушень мають бути ретельно розглянуті, правоохоронці дадуть правову оцінку, а ми маємо інвентаризувати рухомий склад та вилучити ті маршрутки, які за технічним станом реально загрожують безпеці людей. Сьогодні ми маємо кримінальне провадження через шістьох травмованих. Хто може гарантувати, що завтра в нас не буде трупів».

Шамота зазначив, що триматиме на контролі хід провадження та розгляд справи Укртрансбезпекою. Він повідомив, що цей процес може затягнутися, адже остаточне рішення Укртрансбезпека зможе прийняти тільки після судового рішення. Також секретар міськради зауважив, що перевізник мусить компенсувати постраждалим моральні та матеріальні збитки.

За інформацією правоохоронців, п’ятеро людей звернулися за медичної допомогою, одна людина госпіталізована з переломом щелепи та вибитими зубами.

#Полтава #перевезення #контроль #маршрутки #секретар #Шамота
Оголошення
live comments feed...