• Головна
  • Транспортний колапс у Полтаві : останній перебіг подій
15:00, 11 травня 2019 р.
Надійне джерело

Транспортний колапс у Полтаві : останній перебіг подій

Транспортний колапс у Полтаві : останній перебіг подій

Від самого ранку Полтава паралізована. Вчора приватні перевізники оголосили, що не вийдуть на маршрути. Відтак, мешканці міста вимушені були добиратися на работу тролейбусами. Зупинки були переповнені, таксі треба було чекати не менш, ніж півгодини.

Як відомо, перевізники вимагають підвищенння тарифу. Вчора вони вимагали це питання винести на порядок денний постійної комісії міської ради. Засідання тривало більше трьох годин, відтак, його перервали  і вирішили продовжити сьогодні.

Сьогодні ж що б внести питання по тарифи у порядок денний не вистачило одного голосу. Загалом, присутні були шість членів комісії.

Втім, після розгляду основних питань, обранці все-таки вирішили обговорити ситуацію, що склалась у місті з громадським перевезенням – повідомляє інформагенція « Новини Полтавщини».

  “Нам потрібно вирішення проблеми. Мої повноваження вичерпались. Вчора я сказав, що далі відповідальність за ситуацію лягає на секретаря міської ради. Реалії життя такі, що перевізники сьогодні не виїхали. Я не хочу піднімати тариф. Я перевізників вмовляю вже півроку. Якщо знаєте, як змусити поїхати перевізників, закупити новий транспорт і проїзд буде по 4, я тільки “за”, – прокоментував заступник міського голови Полтави з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) Олексій Чепурко.

Він також додав, що має інформацію про те, що 85% перевізників вже відмовились від маршрутів. А серед тих тролейбусів, які вийшли сьогодні на маршрути, 3-є вже знаходяться у депо на ремонті (там виламали двері і поламали поручні).

Ситуацію з транспортом прокоментував й секретар міської ради Олександр Шамота. За його словами, підвищення вартості проїзду не змінить відношення водіїв до пасажирів. Наразі він не бачить конструктиву від перевізників.

“У нас є позиція: від зміни вартості проїзду, на жаль, нічого не зміниться — ні відношення, ні графіки руху. Я хочу почути від перевізників запевнення в тому, що буде чіткий графік, належне відношення водіїв до пасажирів. Так, нові автобуси завтра не з’являться, але відношення можна змінити, шансон прибрати можна, не палити в салоні теж можна. Ми дотуємо комунальне підприємство, бо транспорт їздить до останнього рейсу. А не так, як приватний “маршрутчик”, коли йому вигідно. Я зараз не бачу конструктиву від перевізників. Нас шантажують. А вчорашнє засідання було зрежисовано”.

Голова постійної комісії Дмитро Сенчакович запевнив, що робота комісії заблокована. І на голосування щодо вартості проїзду систематично не приходять представники двох фракцій.

   “Станом на сьогодні робота комісії майже паралізована, тому що представники двох фракцій вже втретє не з’являються на голосування. Це “Батьківщина” і “Совість України”, – сказав він.

Після тривалого обговорення вирішили оголосити перерву у роботі комісії і зібрати її наступного тижня, орієнтовно у середу. На її розгляд винесуть два проекти рішення — про встановлення тарифу у тролейбусі (3 грн) та автобусі (5 грн).

#проїзд #ціни #тарифи
Оголошення
live comments feed...