• Головна
  • Нова очільниця медицини, перші проліски, будівництво італійської макаронної фабрики - головні події тижня
17:00, 2 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Нова очільниця медицини, перші проліски, будівництво італійської макаронної фабрики - головні події тижня

Нова очільниця медицини, перші проліски, будівництво італійської макаронної фабрики - головні події тижня

Минулий тиждень виявився багатим на цікаві події, за якими стежили журналісти нашого видання.

У понеділок, 27 січня, під час апаратної наради в ОДА говорили про перебіг епідсезону. За інформацією департаменту охорони здоров'я ОДА, в Україні вже 11 осіб померли від грипу. Жоден з померлих не був вакцинованим. В той же час всього 0, 75% полтавців подбали про щеплення.

Октябрський районний суд Полтави розглянув справу крадія, який у лютому-березні скоїв кілька крадіжок у магазинах міста. Злодій не гребував нічим - крав і ковбасу і квадрокоптери.

Голова ОДА Олег Синегубов зустрівся з президентом палати торгівлі Україна - Італія Рікардо Феретті. Йшлося, зокрема, про розширення співпраці. Серед амібітних планів говорили про можливість побудови фабрики макаронних виробів.

У Полтаві зацвіли перші проліски. Про них повідомили користувачі соцмереж.

У вівторок, 28 січня, відбувся відкритий конкурс на посаду директора департаменту охорони здоров'я Полтавської міської ради. За його результатами директором стала Вікторія Лоза . Загалом було три претенденти, серед яких Вікторія набрала найбільшу кількість балів - 50.

У Полтаві пройшло засідання щодо розміщення тимчасових споруд. У результаті багатьом підприємцям відповили у оренді через неналежний зовніхній вигляд МАФів.

Голова ОДА провів прес- концефренцію, в ході якої окреслив плани області на нинішній рік. Зокрема, 220 мільйонів гривень виділять на будівництво

Підрозділ Полтавського ДСНС отримав 7 нових рятувальних машин

Про готовність Полтави до епідемії грипу говорили на засіданні в полтавській міській раді. Зокрема, медики запевнили - засоби для діагнорстики та лікування у лікарнях є у повному обсязі. Але в той же час вакцина відсутня у всих аптечних мережах.

На Полтавщині завершили будівництво моста через Сулу. У лютому проведуть випробування споруди. Про це говорили на нараді у голови ОДА

Днями стали відомі дати проведення цьогорічного ЗНО для школярів.

У Полтаві випустили календар, присвячений відомим жінкам

#полтава #події #новини
Оголошення
live comments feed...