У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд

У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, Володимир Паршевлюк

28-го січня у Полтавській міській раді проводять засідання комісії із розміщення тимчасових споруд. Головує на засіданні заступник голови комісії Вадим Ямщиков. У приміщенні окрім членів комісії присутні кілька десятків підприємців.

У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-1 У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-2 У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-3 У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-4

- Це хороша тенденція, коли на засідання комісії приходять підприємці, а не так, як за минулої влади, коли рішення приймалися таємно і кулуарно, - констатує Вадим Ямщиков на початку засідання.

У першому блоці питань члени комісії розглядають звернення щодо розміщення нових МАФів у Полтаві. Вадим Ямщиков нагадує про принципову позицію нинішньої міської влади щодо мораторію на відкриття нових МАФів. Адже спочатку потрібно навести лад із тими спорудами, які набудували у місті за останні кілька років. Тому члени комісії голосують «проти» або «утримуються» під час голосування за надання нових дозволів.

У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-5 У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-6

Потім переходять до розгляду питань щодо продовження термінів оренди вже розміщених споруд. При цьому члени комісії відхиляють частину звернень. Як правило, через невідповідний зовнішній вигляд МАФів.

У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-7 У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-8 У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-9

Вадим Ямщиков пояснює підприємцям, що перед зверненням вони мають належним чином оформити вигляд тимчасових споруд, їх вивісок.

У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-10 У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-11

- Ми знімаємо банери із будинків, щоб повернути Полтаві нормальний вигляд, а ви на зупинках обклеюєте МАФ червоною рекламою! – констатує член комісії, депутат міської ради Едуард Волков. Також він окремо зупиняється на питанні підприємців, які отримували дозволи на розміщення МАФів за минулої влади. – Люди за п’ять років понаставляли МАФів по усьому місту і пишаються тим, що вони підприємці та створюють робочі місця, хоча насправді там жодного оформленого працівника!

У Полтаві відмовляють підприємцям у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд, фото-12

Підприємцям, МАФи яких мають неналежний вигляд, радять звертатися до представників архітектури, розробити кілька ескізів вигляду тимчасових споруд, а вже потім - повторно звертатися до комісії.

Раніше ми розповідали, що легендарний МАФ "Коффішка" за ніч перенесли із центру міста до музучилища.

Полтава комісія МАФи розміщення оренда міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі