• Головна
  • Підрозділи Полтавського ДСНС отримали 7 одиниць пожежно-рятувальної техніки (ВІДЕО)
15:30, 29 січня 2020 р.
Надійне джерело

Підрозділи Полтавського ДСНС отримали 7 одиниць пожежно-рятувальної техніки (ВІДЕО)

Підрозділи Полтавського ДСНС отримали 7 одиниць пожежно-рятувальної техніки (ВІДЕО)

Сьогодні у Полтаві відбулася офіційна церемонія передачі пожежно-рятувальної та спеціальної техніки від ДСНС України та міжнародних партнерів рятувальникам підрозділів Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

В урочистому заході взяли участь: начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Євген Греков, депутат Полтавської обласної ради Геннадій Коваленко. Про це йдеться на офіційному сайті ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Заступник голови ОДА Євген Греков наголосив на важливості роботи вогнеборців Полтавської області та зауважив, що дана техніка є результатом співпраці державних органів різних рівнів.

« - Спеціальна техніка є інструментом в руках справжніх професіоналів, від яких і залежить оперативність ліквідації надзвичайних ситуацій та своєчасна допомога постраждалим. Дякую вам за вашу службу», - наголосив Євген Греков.

Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб підкреслив, що оновлення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів триває.

« - Пожежна та спеціальна техніка, яка оснащена усім необхідним обладнанням вже завтра стане на бойове чергування, що дозволить більш якісніше виконувати завдання, які стоять перед Службою. Мешканці області повинні відчувати себе у безпеці та знати, що у разі виникнення надзвичайної події їм буде надана своєчасна допомога. Оновлення матеріально-технічного забезпечення сучасною технікою серед пріоритетів керівництва ДСНС України. Сьогодні ми отримали 7 одиниць техніки від ДСНС України та від Уряду Китайської Народної республіки в рамках міжурядового співробітництва», - додав Володимир Салогуб.

Раніше ми писали До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #техніка #ДСНС
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...