В Полтаві люди з будинку-привиду вимагають від мера нове житло

Люди, які прописані за адресою вул. Небесної сотні, 104, шукають правди в кабінеті мера. Вони вимагають надати їм нове житло замість тих помешкань, що перетворилися на руїни.

Цей будинок на Небесної Сотні, 104 руйнується з кінця 60-х років. А це люди, які говорять, що офіційно зареєстровані за цією адресою. Вони прийшли до мера з вимогою вирішити їх житлове питання – хочуть отримати нові помешкання замість тих, що перетворилися на руїни. Серед них й інвалід першої групи Валентина Співак.

"Нас чотири роки не записували на прийом. Будемо просити, щоб по одній квартирі давали протягом року або півроку. Я вже не вИходжу ще двадцять років по судах, і грошей у мене вже немає доводити в судах, що там був наш будинок і була моя власність", – обурено висловлюється Валентина Співак, яка прописана в будинку-руїні.

Але чиновники вже декілька років не вирішують житлове питання. Мотивують тим, що в аварійному будинку нібито додалося багацько охочих отримати безкоштовні квартири.

"І для того, щоб отримати комфортні квадратні метри, у будинку почали приписуватися люди. А ті люди, які дійсно там були прописані, стали заручниками тієї ситуації, – пояснює Олег Бєлоножко, голова постійної комісії з питань архітектури й містобудування міськради. – Треба вихід шукати, а на даний час ми його ще не знайшли".

Утім люди обурені такою позицією можновладців. Показують свою домову книгу.

"Все є, всі документи є, жодної зайвої людини не було прописано незаконним чином в обхід якихось наших правил! Так що вся ця інформація про те, що тут "понапрописувалося" тридцять якихось незрозумілих осіб не відповідає дійсності", – доводить Ігор Дудко, який прописаний у будинку на вул. Небесної Сотні, 104.

Люди проходять до мера. Міський голова заявляє: питання будуть розглядати.

– Так я вашу відповідь хочу вам показати, що питання вже розглядалося, і не раз! – відповідає меру Валентина Співак.

– Розглянемо ще раз, не хвилюйтеся, – говорить Олександр Мамай.

– І яке ж буде рішення?

– А я ж не знаю, яке рішення комісія винесе. Яке винесе, таке і буде. Воно ж вирішується не шантажем міського голови, а воно вирішується тільки у правовому полі, – каже керманич міста. – Не треба брати засоби масової інформації й цим шантажувати міського голову! 

Судова тяжба у цій справі триває. Останнє рішення Вищого адмінсуду визнає бездіяльність міськради й зобов'язує міськраду вирішити це питання. Однак можновладці заявляють: житлове питання на комісію виносили та взяли до відома.

"Рішення суду на сьогодні виконано. Але так, дійсно, сама ситуація не вирішена й потребує якогось вирішення. Як її вирішити тепер – я не знаю", – коментує ситуацію Віталій Нікіпелов, заступник міського голови з юридичних питань.

Ну а поки посадовці роздумують, люди все ще сподіваються, що їм дадуть нові квартири або компенсацію. А тим часом залишки їхнього будинку починають прибирати та вивозити як сміття.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов