• Головна
  • Завтра у Полтаві пікетуватимуть обласну міліцію
14:05, 27 серпня 2015 р.

Завтра у Полтаві пікетуватимуть обласну міліцію

Така інформація з’явилася у соціальних мережах.

Завтра, 28 серпня, о 9.00 у стін Управління МВС у Полтавській області, що знаходиться на вулиці Пушкіна, 85 відбудеться пікет. Така інформація з’явилася сьогодні.

Організатори пікетування: Миргородська міська громадська організація «Турбота» і міська організація політичної партії «За Україну». Планується приїзд близько 20 пікетувальників з Миргороду. Головні вимоги, які завтра будуть висунені – це оперативне і об’єктивне розслідування кримінальної справи щодо вбивства відомого громадського діяча і колишнього миргородського міського голови Василя Третецького.

Нам вдалося поспілкуватися з одним із ініціаторів акції лідером міської організація політичної партії «За Україну» Миколою Демяненком. За його словами у миргородської громади є чимало запитань, які до цього часу лишаються без відповіді, тому вони сподіваються, що завдяки зверненню до обласної міліції їм вдасться зрушити справу з мертвої точки. Пан Микола наголосив, що їх обурює бездіяльність міліції. З приводу розслідування вбивства Третецького активісти неодноразово зверталися до Міністра внутрішніх справ Авакова та народних депутатів.

Крім того, Демяненко наголосив, що є чимало нарікань на нинішнього очільника Миргороду Сергія Соломахи, який до останнього був членом «Партії Регіонів».

На пікеті буде присутній юрист, який пояснити всі вимоги пікетників.

#пікет #УМВС #міліція #мітинг #Полтава
Оголошення
live comments feed...