Фільми полтавських документалістів будуть представлені на 7-му міжнародному кінофестивалі в Індії

Полтавський кінофестиваль «Полтава-Док» відкриває свої двері для документалістів України вже шість років. За цей час майстерність полтавців зросла настільки, що міжнародний кінофестиваль в Індії, який пройде з 19 по 22 березня 2015 року в місті Нашик, офіційно запросив переможців полтавського екологічного Фестивалю «Полтава-Док» для участі у міжнародному конкурсі фільмів, повідомили на сайті міської ради.

Директор полтавського кінофестивалю «Полтава-Док», дипломант міжнародних кінофестивалів в Естонії та Фінляндії Олександр Калашник, буде представляти Полтаву і на цьому престижному кінофестивалі. На конкурс «поїхали» такі фільми:

1. «Крізь порожнечу». Режисери Артур Ароян та Степан Дяченко.

2. «І в краплі відобразиться океан». Режисер Дмитро Вовк.

3. «Небесна варта». Режисер Дмитро Вовк.

4. «Медовий ранок». Режисер Дмитро Вовк.

5. «Життя всупереч». Режисер Олександр Калашник.

6. «Кришталева казка». Микола Торяник.

7. «Тумани МАЛІБУ». Микола Торяник.

Фільми, які представляють полтавці, мають переклад на англійську мову та адаптовані до умов Фестивалю в Нашику.

Такі досягнення полтавців не залишилися без уваги Міністерства культури України та Державного агентства України з питань кіно. Враховуючи важливість події, поїздку та участь полтавців у кінофестивалі включено до проекту плану заходів на 2015 рік за бюджетною програмою.

В той час, коли ворог паплюжить нашу землю, фільми про людей України, про наших захисників, про наших воїнів, про велику патріотичну націю гідно представлять на Індійському форумі полтавські митці.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов