Ви коли-небудь замислювалися, хто така справжня леді? Можливо вона живе у лондонському замку та носить речі лише коштовних брендів? А може й достатньо цього – вона завжди виглядає на всі 100, бо інакше не може. Навіть у магазин вона йде із чудовою зачіскою та макіяжем. А ще вона носить чудові черевички. Так. Справжня леді завжди ретельно стежить за станом свого взуття.

А я стежу за станом взуття усіх оточуючих мене людей. Бо я працюю майстром з ремонту та виготовлення взуття. Колись почав займатися цим просто заради цікавості, а потім все переросло у щось більше. І тепер в мене своя майстерня. Я обожнюю свою роботу, і навіть не можу назвати роботою те, чим я займаюся. Це для мене справжнє задоволення. Кожного дня я прокидаюся із мрією створити щось надзвичайне, таке, від чого затамують подих усі навколо. Черевики для принцеси. Адже в мене три чудових маленьких донечки, які вже дуже скоро почнуть задивлятися на гарненьке вбрання. Вони ж дівчата, а дівчата завжди такі.

Бізнес в мене невпинно розвивається, йде в гору. По-перше звичайно завдяки тому, що я вкладаю у свою справу душу, а не лише фізичні сили. А по-друге, в мене є чудові партнери, наприклад «Обув-комплект». Ця фірма виготовляє все, що потрібно для виготовлення та ремонту взуття. Наприклад нещодавно я замовив таку чудово річ, як фарба для шкіри компанії Обувь-Комплект. Найкращі ціни, справжня якість – ось все, що мені потрібно. Я мені вдається отримати це в obuv-complekt. Справа в тому, що одна моя давня клієнтка замовила мені виготовлення взуття до свята. А замовлення її не дуже стандартне. Вона сама розробила ескіз взуття, та зупинилася на дуже незвичайному кольору. Цей колір мені довелося спеціально винаходити. Але ж результат як завжди надзвичайний.

Матеріалі для ремонту взуття, фарба для взуття тут завжди найкращі http://obuv-complekt.com/p38516954-materali-dlya-remontu.html . Саме тому в мене черга з клієнтів на місяць уперед. І я щасливий, бо маю можливість хоч трохи, але покращити життя людей, здійснити чиюсь заповітну мрію. І тоді звичайно можу із впевненістю сказати, що живу не дарма. Бо для мене це дуже важливо. Колись в дитинстві я мріяв про те, щоб стати чарівником, виконувати бажання усіх навколо мене, дарувати радість кожен день. І тепер із упевненістю можу сказати, що моя мрія цілком здійснилася. Тому від мене люди йдуть із посмішками, значить хоч трошки, але можу вважати себе чарівником.