09:51, 26 червня 2014 р.

Справжня леді

Ви коли-небудь замислювалися, хто така справжня леді? Можливо вона живе у лондонському замку та носить речі лише коштовних брендів? А може й достатньо цього – вона завжди виглядає на всі 100, бо інакше не може. Навіть у магазин вона йде із чудовою зачіскою та макіяжем. А ще вона носить чудові черевички. Так. Справжня леді завжди ретельно стежить за станом свого взуття.

А я стежу за станом взуття усіх оточуючих мене людей. Бо я працюю майстром з ремонту та виготовлення взуття. Колись почав займатися цим просто заради цікавості, а потім все переросло у щось більше. І тепер в мене своя майстерня. Я обожнюю свою роботу, і навіть не можу назвати роботою те, чим я займаюся. Це для мене справжнє задоволення. Кожного дня я прокидаюся із мрією створити щось надзвичайне, таке, від чого затамують подих усі навколо. Черевики для принцеси. Адже в мене три чудових маленьких донечки, які вже дуже скоро почнуть задивлятися на гарненьке вбрання. Вони ж дівчата, а дівчата завжди такі.

Бізнес в мене невпинно розвивається, йде в гору. По-перше звичайно завдяки тому, що я вкладаю у свою справу душу, а не лише фізичні сили. А по-друге, в мене є чудові партнери, наприклад «Обув-комплект». Ця фірма виготовляє все, що потрібно для виготовлення та ремонту взуття. Наприклад нещодавно я замовив таку чудово річ, як фарба для шкіри компанії Обувь-Комплект. Найкращі ціни, справжня якість – ось все, що мені потрібно. Я мені вдається отримати це в obuv-complekt. Справа в тому, що одна моя давня клієнтка замовила мені виготовлення взуття до свята. А замовлення її не дуже стандартне. Вона сама розробила ескіз взуття, та зупинилася на дуже незвичайному кольору. Цей колір мені довелося спеціально винаходити. Але ж результат як завжди надзвичайний.

Матеріалі для ремонту взуття, фарба для взуття тут завжди найкращі http://obuv-complekt.com/p38516954-materali-dlya-remontu.html . Саме тому в мене черга з клієнтів на місяць уперед. І я щасливий, бо маю можливість хоч трохи, але покращити життя людей, здійснити чиюсь заповітну мрію. І тоді звичайно можу із впевненістю сказати, що живу не дарма. Бо для мене це дуже важливо. Колись в дитинстві я мріяв про те, щоб стати чарівником, виконувати бажання усіх навколо мене, дарувати радість кожен день. І тепер із упевненістю можу сказати, що моя мрія цілком здійснилася. Тому від мене люди йдуть із посмішками, значить хоч трошки, але можу вважати себе чарівником.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...