Володимир Голуб: «Відбувається ескалація ненависті»

Свої думки щодо подій у Києві висловив голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, заслужений працівник культури України Володимир Голуб:

-Те, що розпочалося у Києві, на Грушевського, «мирною акцією протесту» аж ніяк не назвеш. Те, як ведуть себе бойовики, які жбурляють у «беркутівців» каміння та «коктейлі Молотова», наштовхує на думку, що ця акція готувалася давно, а не виникла спонтанно як реакція на якісь дії влади. Ситуацію було розхитано за знайомими сценаріями, відпрацьованими нещодавно в Лівії, Сирії, Єгипті. Очевидно, що лідери опозиції сьогодні втратили контроль над протестувальниками, тому і їхні повноваження виступати від імені народу України вельми сумнівні. На столичний вулицях другу добу триває бійня, паляться машини, ламається майно, а головне – відбувається ескалація ненависті. На сьогодні під ударом - молоді правоохоронці, а завтра – що, палитимуть будинки з мирним людьми? Чи оголосять когось «ворогами»? Гірко, що на дев’яносто п’ятому році Соборності України ми маємо розбрат і реальну загрозу знищення державної цілісності. На жаль, ми не засвоїли уроки історії, які відбулися в Україні на початку двадцятого століття. Вважаю, що обом сторонам треба негайно припинити протистояння.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов