• Головна
  • Інтерактивні вправи, нейронна мережа та грантові програми: нова цифрова реформа у Полтавському педагогічному
19:00, 5 червня
Надійне джерело

Інтерактивні вправи, нейронна мережа та грантові програми: нова цифрова реформа у Полтавському педагогічному

Підписання меморандуму. Фото: 0532.ua

Підписання меморандуму. Фото: 0532.ua

У короленківській родині підписали новий Меморандум про запровадження ексклюзивної навчальної програми, пише 0532.ua.

Ректорка Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Марина Гриньова разом із керівником проєкту «Єдина школа» та директором компанії «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» Олексієм Кошевцем підписала Меморандум про запровадження нової цифрової реформи в короленківській родині. Майбутні педагоги опановуватимуть навчальні програми, які стосуватимуться системи управління закладами освіти.   

Інтерактивні вправи, нейронна мережа та грантові програми: нова цифрова реформа у Полтавському педагогічному, фото-1

Підписанти Меморандуму домовились між собою здійснювати співпрацю: від розробки та впровадження програм професійного розвитку до участі у грантових програмах та конкурсах з метою залучення фінансування для реалізації спільних проєктів.

Інтерактивні вправи, нейронна мережа та грантові програми: нова цифрова реформа у Полтавському педагогічному, фото-2

«Метою цього Меморандуму є консолідація зусиль Сторін, що спрямовані на використання освітянами сучасних інформаційних технологій та штучних нейронних мереж як інструменту системного аналізу та прийняття рішень у сфері освіти, удосконалення менеджменту закладів освіти, розширення практичних навичок, які отримують студенти в процесі навчання, досягнення соціально значущого ефекту з підвищення рівня якості та прикладного значення освіти в Україні», - говорить ректорка ПНПУ Марина Гриньова.

Інтерактивні вправи, нейронна мережа та грантові програми: нова цифрова реформа у Полтавському педагогічному, фото-3

У сфері «Education technology» компанія працює вже 7 років. Запропонована система цифрової освіти пройшла всеукраїнський державний експеримент на базі Міністерства освіти та нараховує близько 2,5 мільйони користувачів.

«Це близько 100 тисяч вчителів і близько 1,3 мільйона учнів і їх батьків. Ми зараз працюємо не тільки в Україні. З нашою освітньою програмою зараз працюють школи в Польщі, Німеччині, Прибалтиці. Наразі розглядається перший запуск школи США на основі нашої системи, яка вже перевищує звичайні межі менеджменту та управління. Ми розширили її функціональність, включивши туди інструмент складання тестів та штучний інтелект. Тепер сама нейронна мережа може генерувати тести за будь-яким запитом, котрі вам потрібні»,  - підсумував директор компанії Олексій Кошевець.

Інтерактивні вправи, нейронна мережа та грантові програми: нова цифрова реформа у Полтавському педагогічному, фото-4

Зрештою, на найближчі п’ять років "ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ" має великі плани з приводу формування системи управління закладами освіти і ця плідна співпраця, як висловися Олексій, відкриє шлях до перемоги не лише на полі бою, але й у цифровому та освітньому просторі.

Інтерактивні вправи, нейронна мережа та грантові програми: нова цифрова реформа у Полтавському педагогічному, фото-5

Нагадаємо, що у Полтавському педагогічному створять перший в Україні цифровий хаб від "Human".

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #ПНПУ #меморандум #Полтава
Оголошення
live comments feed...