• Головна
  • У Полтавському педагогічному створять перший в Україні цифровий хаб від "Human"
13:30, 24 травня
Надійне джерело

У Полтавському педагогічному створять перший в Україні цифровий хаб від "Human"

ПНПУ. Фото: 0532.ua

ПНПУ. Фото: 0532.ua

На базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка створять цифровий хаб, де вивчатимуть дисципліну цифровізації освітніх процесів.

24 травня 2024 року навчальний заклад підписав меморандум про співпрацю з компанією "Human" щодо створення на базі Полтавського педагогічного першого в Україні освітньо цифрового хабу від цієї організації, пише 0532.ua.

Зазначається, що цифровий хаб налічуватиме як онлайн-платформу, так і матеріально-технічні забезпечення для налагодження подальшої співпраці та поширення таких освітніх центрів у інші області нашої країни. 

У Полтавському педагогічному створять перший в Україні цифровий хаб від "Human", фото-1

"Це меморандум співпраці має на меті забезпечити навчальний заклад цифровими освітніми платформами, які вивчатимуть студенти. Вони матимуть вже не просто якийсь там мінімальний рівень, а ґрунтовні, базові знання щодо використання цифрових освітніх платформ у своїй професійній діяльності. Наразі ми пропонуємо цифрову освітню платформу "Human", на базі якої ми проводитимемо практичні заняття та обмінюватимемося досвідом", - говорить Надія Михайлівна, регіональний менеджер ТОВ "Human".

У Полтавському педагогічному створять перший в Україні цифровий хаб від "Human", фото-2

Вона також додає, що популяризація процесу цифровізації освітніх закладів налагодить хорошу комунікацію між вчителями, дітьми та батьками.

У Полтавському педагогічному створять перший в Україні цифровий хаб від "Human", фото-3

За словами ректорки Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Марини Гриньової, цифровізація освітніх процесів зараз необхідна не тільки для України, а й для всього світу.

У Полтавському педагогічному створять перший в Україні цифровий хаб від "Human", фото-4

"Ця співпраця буде продовженням політики кафедри математичного аналізу та інформатики. Так, наші кафедри займаються цифровізацією, але таке партнерство дасть нове бачення, новий поштовх для створення і реалізації сучасних цифрових технологій", - говорить ректорка.

Нагадаємо, що у Полтавському виші "погасили" марку присвячену 110-річному ювілею.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПНПУ #освіта #навчання #хаб
Оголошення
live comments feed...