• Головна
  • В другій міській лікарні запрацювало нове хірургічне обладнання – найсучасніша лапароскопічна стійка
16:30, 1 травня
Надійне джерело

В другій міській лікарні запрацювало нове хірургічне обладнання – найсучасніша лапароскопічна стійка

В другій міській лікарні запрацювало нове хірургічне обладнання – найсучасніша лапароскопічна стійка

Нова стійка дозволить хірургам КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» проводити малоінвазивні втручання найвищої складності. Її вартість – понад 10 мільйонів гривень, котрі були виділені з міського бюджету.

Стійку доставили в лікарню 11 квітня. А вже 12 квітня було проведено дві операції, складні холецистектомії. Обидва втручання пройшли на високому рівні, пацієнти були виписані на третю добу, наразі почуваються добре і повернулися до звичного образу життя. « Закуплене обладнання для лапароскопії має високий стандарт якості та відповідає сучасним вимогам медичної практики та має ряд важливих переваг» - говорить завідувач відділення малоінвазивної хірургії КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» Дмитро Усков:

- Це технологія візуалізації 4K від компанії Arthrex. Вона забезпечує значно більшу роздільну здатність зображення, що дозволяє нам бачити більше деталей та отримувати більш точне уявлення про анатомічні особливості пацієнта, а відтак -краще орієнтуватися в операційному полі, що особливо важливо для виконання точних та складних маніпуляцій під час лапароскопічних втручань, мінімізуючи цьому ризики ускладнень. А коагулятор останнього покоління Covidien для лапароскопічних операцій відзначаються своєю точністю та надійністю в зупиненні кровотеч та коагуляції тканин, що забезпечує безпеку та ефективність процедур».

В другій міській лікарні запрацювало нове хірургічне обладнання – найсучасніша лапароскопічна стійка, фото-1

Директор КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради», професор Максим Дудченко зауважує:

В другій міській лікарні запрацювало нове хірургічне обладнання – найсучасніша лапароскопічна стійка, фото-2

«Нове обладнання дозволяє хірургам виконувати операції чітко, ефективно та сприятиме швидкому відновленню пацієнтів після операцій. Ми позиціонуємо себе як лікарня хірургічного спрямування, отже поповнення нашого арсеналу – актуальне завжди. А особливо зараз, коли до КП «2-а МКЛ ПМР» приєднали КП «5-а МКЛ ПМР», і навантаження, потік пацієнтів збільшиться, ми зможемо надати допомогу більшій кількості людей і якість цієї допомоги буде ще вищою».

У найближчих планах лікарні – придбання артроскопічної стійки. На неї також виділили кошти з міського бюджету. Вартість стійки – понад 6 млн гривень. Загалом з початку року для другої лікарні придбали також апарат комп’ютерної діагностики та мамограф. У перспективі – придбання МРТ апарату.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##операція #КП "2-а міська клінічна лікарня ПМР" #хірурги #маліонвазивна хірургія
Оголошення
live comments feed...