• Головна
  • До 2 міської лікарні Полтави приєднують 5 - ту лікарню. Як зміниться робота закладів?
13:43, 18 січня
Надійне джерело

До 2 міської лікарні Полтави приєднують 5 - ту лікарню. Як зміниться робота закладів?

До 2 міської лікарні Полтави приєднують 5 - ту лікарню. Як зміниться робота закладів?

ЧОМУ ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕОРГАНІЗАЦІЯ?

Формування спроможної мережі лікарень стало наступним етапом медичної реформи України.На початку липня 2022 року Верховна рада ухвалила закон №2347, який став стартом цього процесу.

А на виконання вимог цього Закону було прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2023 р. № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я».

Кожна область стала окремим госпітальним округом, який своєю чергою поділяється на кластери. У межах одного госпітального округу лікарні розділені на надкластерні, кластерні та загальні. Загалом реформа передбачає, що найпростіші захворювання лікуватимуться якомога ближче до пацієнта, в загальних лікарнях. У разі складніших проблем зі здоров’ям — пацієнт потраплятиме у кластерні та надкластерні лікарні, які надаватимуть високоспеціалізовані послуги.

Протягом червня-липня 2023 року був погоджений та затверджений перелік надкластерних, кластерних та загальних лікарень спроможної мереж.

Згодом оприлюднено розпорядження начальника Полтавської ОВА від 01.08.2023 №518 «Про затвердження Спроможної мережі закладів охорони здоров’я Полтавського госпітального округу та Плану розвитку Полтавського госпітального округу на 2023-2025 роки» та з метою формування спроможної мережі закладі охорони здоров’я.

Таким чином КП «2-а МКЛ ПМР» стала кластерною лікарнею. До неї вирішено було приєднати КП «5-а МКЛ ПМР».

Рішення про реорганізацію було ухвалено під час позачергової сорок шостої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 29.12.2023.

ЯКИМ ЧИНОМ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРИЄДНАННЯ?

КП «5-а МКЛ ПМР» буде ліквідовано як юридичну особу. Після завершення процесу реорганізації, діятиме єдина адміністрація на базі 2 лікарні.

ЯК ДАЛІ ПРАЦЮВАТИМЕ ЛІКАРНЯ?

  • Після приєднання на територію 5 лікарні буде перенесено терапевтичне відділення 2 лікарні;
  • Натомість у 2 лікарні розташують гінекологічне відділення, яке до цього працювало в 5 лікарні;
  • Також на території 5 лікарні створять потужне відділення реабілітації.

"Всі медики, які працювали в 5 лікарні за основним місцем роботи продовжать свою роботу" - пишуть на фейсбук - сторінці КП"2-а МКЛ ПМР"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КП "2-а міська клінічна лікарня ПМР" #спроможна мережа #реорганізація
Останні новини
Оголошення
live comments feed...