• Головна
  • Катерина Ямщикова відповіла на запитання: "Як планує поєднувати службу у армії та управління Полтавою?"
11:11, 27 липня 2023 р.
Надійне джерело

Катерина Ямщикова відповіла на запитання: "Як планує поєднувати службу у армії та управління Полтавою?"

Катерина Ямщикова відповіла на запитання: "Як планує поєднувати службу у армії та управління Полтавою?"

Сьогодні, 27 липня, у Полтавській міській раді відбулися збори депутатів, на яких запропонували звільнити із посади секретаря Андрія Карпова та обрати на цю посаду депутатку Катерину Ямщикову. Раніше ми вже згадували її біографію та розповідали, що наразі Катерина служить військовим медиком.

Багатьох наших читачів цікавить питання – як саме депутатка, у разі обрання, буде поєднувати службу у армії та роботу на посаді секретаря. Це ми і запитали у Катерини одразу після зборів депутатів.

-Пані Катерино, якщо вас оберуть секретарем на завтрашній сесії, як ви будете це поєднувати із військовою службою? Вас звільнять  чи переведуть? – поцікавився кореспондент 0532.ua.

-Дане питання у юридичній площині пропрацьовано у декількох варіантах, тому не хвилюйтеся – це питання буде відповідно врегульоване. Завтрашній день ще не відбувся. Якщо депутатами це все буде підтримане, тоді буде запущено відповідний механізм. Зараз це поки наміри, - відповіла Катерина Ямщикова.

Нагадаємо, під час засідання групи депутатів керівник фракції "Слуги народу" Антон Ярмолюк передав Катерині Ямщиковій перелік керівників, звільнення яких очікують від нової очільниці міста.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сесія #Ямщикова Катерина #призначення #служба #армія #секретар #голосування
Оголошення
live comments feed...