• Головна
  • У Полтаву до лікаря Решетнікова їдуть пацієнти із Харкова та Сум, щоб без болю і операцій позбутися каменів у нирках, сечоводах та сечовому міхурі за допомогою сучасного методу (ФОТО, ВІДЕО)
11:00, 26 березня
Надійне джерело

У Полтаву до лікаря Решетнікова їдуть пацієнти із Харкова та Сум, щоб без болю і операцій позбутися каменів у нирках, сечоводах та сечовому міхурі за допомогою сучасного методу (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаву до лікаря Решетнікова їдуть пацієнти із Харкова та Сум, щоб без болю і операцій позбутися каменів у нирках, сечоводах та сечовому міхурі ...

Раніше ми вже розповідали вам про урологічний центр лікаря Решетнікова, у якому пацієнтам допомагають позбутися каменів за допомогою сучасного методу дистанційної літотрипсії. Нагадаємо, що при цьому методі камені, які знаходяться у нирках чи сечоводі,  руйнуються під дією ударної хвилі. При використанні цього методу пацієнта лікують без госпіталізації, наркозу та втручань за допомогою інструментів.

(Варто зауважити, що все залежить від величини каменів та задавненості хвороби, тому чи допоможе метод у вашому конкретному випадку ви зможете після консультації із лікарем - Авт.).

Попри воєнний час клініка працює у звичному режимі та допомагає пацієнтам із Полтавщини та інших областей України.

-За рік ситуація, звичайно, змінилася. Багато харків’ян із Полтави повернулися до себе додому, натомість поступово вертаються полтавці, які змушені були полишати місто через війну. Проте і зараз до нашої клініки звертаються по допомогу багато людей із Харкова, Сум. У них чимало клінік позакривалися через бойові дії, тому ми приймаємо пацієнтів із тих регіонів, допомагаємо їм, - розповідає лікар-уролог першої категорії Олексій Решетніков.

Лікар демонструє нам фото та відео із прикладами лікування каменів за допомогою літотриптора. На них видно, як однорідні камені перетворюються на камяну доріжку. Потім вона самостійно виводиться через сечовивідний канал.

На цьому відео демонструють дію контактного літотриптора. Видно, як від каменю відлітають подрібнені шматочки.

На цьому знімкові стрілка вказує на камінь у сечоводі до його дроблення.

У Полтаву до лікаря Решетнікова їдуть пацієнти із Харкова та Сум, щоб без болю і операцій позбутися каменів у нирках, сечоводах та сечовом..., фото-1

А тут пунктир демонструє те, що від нього залишилося.

У Полтаву до лікаря Решетнікова їдуть пацієнти із Харкова та Сум, щоб без болю і операцій позбутися каменів у нирках, сечоводах та сечовом..., фото-2

Вже традиційно для наших розмов лікар нагадує, що весняний і літній період характерні загостренням сечокам’яної хвороби. І перераховує, які симптоми можуть свідчити про наявність каменю у нирці чи сечоводі. Такими симптомами можуть бути біль, нудота, блювання, озноб, часте сечовипускання (дивіться нижче).

У Полтаву до лікаря Решетнікова їдуть пацієнти із Харкова та Сум, щоб без болю і операцій позбутися каменів у нирках, сечоводах та сечовом..., фото-3

Якщо ви страждаєте від загострення сечокамяної хвороби та потребуєте допомоги, звертайтеся до урологічного центру Решетнікова (ось тут - посилання на сайт) за адресою: Полтава, вулиця Миколи Дмитрієва (колишня – Володарського), 6-д.

Записатися можна за телефонами: Тел. (050)585-01-45 та (066)787-86-47.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #урологічний центр #лікар Решетніков #допомога #лікування #ниркова хвороба #сечокам'яна хвороба
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
"Розширені зіниці та бліде обличчя": у Полтаві 22-річну водійку затримали в стані наркотичного сп'яніння
Оголошення
live comments feed...