• Головна
  • Більшість полтавців проти демонтажу «орла» - результати опитування
15:30, 26 квітня
Надійне джерело

Більшість полтавців проти демонтажу «орла» - результати опитування

Більшість полтавців проти демонтажу «орла» - результати опитування

Нагадаємо, 11-го квітня на сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція №648, у якій полтавець Олексій Логвіновзапропонував дерусифікувати Полтаву. Зокрема, демонтувати об’єкти, які прославляють перемогу російських окупантів у 1709 році. Перший у списку – Монумент Слави (у народі просто – «орел» - Авт.), який встановлений у центрі Корпусного парку.

Всього за добу петиція набрала необхідну кількість голосів. Станом на 26 квітня її підтримали 393 мешканців громади. Втім, це означає лише те, що петицію мають розглянути на засіданні комісії Полтавської міськради.

Також до обговорення майбутнього «орла» долучилися деякі політики. Так, народний депутат України 8-го скликання Костянтин Іщейкін запропонував зберегти колону Монументу Слави як історичну пам'ять, а орла замінити тризубом. Як приклад, навів кілька можливих варіантів.

Ми ж вирішили провести опитування щодо подальшої долі Монументу Слави на нашому сайті. Запитували у наших читачів про те, як потрібно вчинити із «орлом» - не чіпати, демонтувати чи замінити на тризуб. За тиждень у опитуванні взяли участь 3455 читачів. З них 2350 обрали варіант «не чіпати». 195 читачів переконані, що пам’ятник потрібно демонтувати.  Ще 910 проголосували за варіант «замінити на тризуб».

Звісно, наше опитування не відображає думки усіх полтавців, але демонструє загальне ставлення до ідеї із демонтажем найвідомішого полтавського пам'ятника.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами із життя Полтави та області, підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Що полтавцям робити із "орлом"?
проголосували 3762 відвідувачів
Не чіпати
68,4%
Демонтувати
6,0%
Замінити на тризуб
25,6%
#Полтава #орел #Монумент Слави #опитування #тризуб #демонтаж #дерусифікація
live comments feed...