• Головна
  • Полтавцям пропонують замінити орла на Монументі слави на тризуб
16:00, 17 квітня
Надійне джерело

Полтавцям пропонують замінити орла на Монументі слави на тризуб

Полтавцям пропонують замінити орла на Монументі слави на тризуб

Народний депутат України 8-го скликання Костянтин Іщейкін на своїй сторінці у Фейсбук запропонував прибрати скульптуру золотого орла на Монументі Слави у Полтаві. Натомість, він опублікував приблизні варіанти можливого вигляду пам’ятника із тризубом.

На його думку, заміна цього елементу пам’ятника могла б символізувати перемогу України:

«В мережі ширяться суперечки щодо ідеологічних пам’ятників минулих епох. Символ Незалежності знаходиться у Києві, а символ Перемоги України (виправлення історичної несправедливості) міг би бути у Полтаві? Який варіант найкращий? Коментуємо, висловлюємо свої думки — що може бути таким символом на цьому місці? P.S. Автентичну колону звісно маємо зберегти як історичну цінність...», - пише Костянтин Іщейкін.

Нагадаємо, нещодавно на сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція під назвою «Дерусифікувати Полтаву». Її автор пропонує перейменувати у місті об’єкти топоніміки , а також демонтувати пам’ятники, меморіальні дошки та інші об’єкти, які прославляють російських або радянських діячів. Зокрема, і демонтувати Монумент слави у Корпусному саду. За добу петиція набрала необхідні 250 голосів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Монумент слави #дерусифікація #пам'ятник #тризуб #пропозиція
live comments feed...