• Головна
  • Через погіршення епідситуації полтавські школи почали переходити на дистанційне навчання
11:30, 26 січня 2022 р.
Надійне джерело

Через погіршення епідситуації полтавські школи почали переходити на дистанційне навчання

Через погіршення епідситуації полтавські школи почали переходити на дистанційне навчання

За останні кілька тижнів в Україні різко зросла захворюваність на COVID-19. Так, станом на 26 січня, в Україні зафіксовали більше 24 тисяч нових випадків коронавірусної хвороби. На Полтавщині – понад 800.

Наразі Україною активно шириться штам Омікрон, який вражає людей молодшого віку та дітей. У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації полтавські школи почали переводити школярів на дистанційне навчання.

Як повідомила керівниця прес-служби Полтавської міської ради Аліни Рябокінь, за інформацією Департаменту освіти Полтавської міської ради, з метою збереження здоров'я учасників освітнього процесу у зв'язку з підвищенням рівня захворюваності на ГРІ та COVID-19 станом на 26.01.2022 року у дистанційному форматі навчається 303 класи (23,7%) у різних ЗЗСО Полтавської міської територіальної громади. В окремих школах усі 5-11(12) класи перейшли на дистанційне навчання у закладах загальної середньої освіти №14, №27, №29, №40.

Заклади загальної середньої освіти №1, №3, №38, ПШ №42, Сем'янівський НВКповністю перейшли на дистанційне навчання до 28.01.2022.

Наразі здійснюється щоденний моніторинг стану захворюваності у закладах освіти, за результатами якого будуть прийматися рішення про перехід на дистанційне навчання.

Читайте також: ЄС змінив правила в'їзду з 1 лютого: що потрібно знати?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #школи #коронавірус #дистанційне навчання #освіта #Полтава #навчання
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...