• Головна
  • ЄС змінив правила в'їзду з 1 лютого: що потрібно знати?
09:30, 26 січня 2022 р.
Надійне джерело

ЄС змінив правила в'їзду з 1 лютого: що потрібно знати?

ЄС змінив правила в'їзду з 1 лютого: що потрібно знати?

З 1 лютого в'їзд до країн Європейського Союзу відбуватиметься за новими правилами. Такі зміни рекомендувала Рада ЄС із вільних подорожей під час пандемії. Про це йдеться на сайті Європейської ради.

Наразі карантинні обмеження не залежатимуть від того, з якої країни в'їжджає людина. Винятки стосуватимуться лише тих держав, де активно поширюється коронавірус. Для того, щоб потрапити в одну з країн ЄС, буде необхідно:

повний курс вакцинації; негативний тест; одужання від COVID-19.

Вони повинні бути підтверджені чинними цифровими сертифікатами ЄС. Люди, які не мають цифрового сертифіката ЄС, можуть бути зобов'язані пройти тест до прибуття або після – не пізніше 24 годин.

Як українцям отримати цифровий сертифікат ЄС

Для мешканців України немає такої потреби, адже міжнародний цифровий сертифікат про вакцинацію у додатку "Дія" повністю визнаний Європейським Союзом. Визнання сертифікату ґрунтується на рішенні Європейської Комісії про еквівалентність, схваленому 19 серпня та введеному в дію 20 серпня. Україна є однією з перших країн поза ЄС та першою країною Європейського сусідства, чий цифровий сертифікат COVID-19 визнаний Євросоюзом.

ЄС підтримав розробку українського міжнародного цифрового сертифікату COVID-19 через свій проєкт EU4DigitalUA. Власники сертифікату зможуть ним користуватися на тих же умовах, що й власники європейського цифрового сертифікату COVID-19.

Читайте також: Ліків не існує, а єдиний спосіб захистити своїх дітей – вакцинація»: в Україні розпочинається вакцинальна компанія через спалах поліомієліту

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#євросоюз #правила #візи #ковід сертифікати
Оголошення
live comments feed...