• Головна
  • У Полтаві від міської влади вимагають облаштувати парк «Скорботної матері»
14:30, 24 січня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтаві від міської влади вимагають облаштувати парк «Скорботної матері»

У Полтаві від міської влади вимагають облаштувати парк «Скорботної матері»

На сайті Полтавської міської ради сьогодні, 24-го січня, з’явилася петиція №641 «Облаштування парку «Скорботної матері». Її автор, Віталій Вдовенко, нагадує про дискусію, яка зараз триває у Полтаві стосовно вічного вогню біля меморіалу Солдатської слави. Із цього приводу також зареєстрували петицію - її автор пропонує загасити у Полтаві вічний вогонь та зекономити для бюджету 1 мільйон 200 тисяч гривень

Міський голова Олександр Мамай публічно висловлювався із питання «вічного вогню» і зазначав, що вимикати його не можна, тому що він є пам’яттю про загиблих у війні.

- В зв’язку з цим хочу нагадати, що продовженням меморіалу Солдатської слави є меморіал Скорботної матері і парк навколо. Монумент і зелена зона навколо наразі перебувають в жахливому стані, що, на моє переконання, є актом зневаги, а не вшанування. Тому прошу проявити міську владу таку ж категоричність і принциповість та вжити ряд заходів, - пише Віталій Вдовенко.

У Полтаві від міської влади вимагають облаштувати парк «Скорботної матері», фото-1

Автор петиції вимагає від міської влади виконання наступних пунктів.

1. Завершити розпочате в 2013 році встановлення повноцінного меморіалу на місці братської могили в парку Скорботної матері (північно-західна частина, де покладено 5 великих каменів).

2. Відновити меморіал Скорботної матері. Припинити його використання у ролі гірки для спуску на санчатах взимку та на велосипедах чи самокатах влітку. Встановити неподалік трампліни як альтернативу для проведення дозвілля.

3. Привести до належного стану парк Скорботної матері загалом. Зокрема відновити доріжки та інформаційні стенди, встановити освітлення, лавки, урни.

Поки що петиція не набрала жодного голосу на свою підтримку. Нагадаємо, для розгляду на комісії Полтавської міської ради за 90 днів петицію мають підтримати 250 людей.

Нагадаємо, минулого тижня у міській раді розглянули петицію щодо збереження маршрутів "Паровоз" - "ОЦЕВУМ" та "Кільцевий" (через "Юріївку").

Щоб не пропустити важливих для життя міста новин, підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #петиція #парк Скорботної матері #місто #облаштування #Мамай Олександр #міська рада
Оголошення
live comments feed...