• Головна
  • У Полтаві можуть зробити «малий кільцевий» маршрут через ОЦЕВУМ, Огнівку та Юрівку
15:32, 12 січня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтаві можуть зробити «малий кільцевий» маршрут через ОЦЕВУМ, Огнівку та Юрівку

У Полтаві можуть зробити «малий кільцевий» маршрут через ОЦЕВУМ, Огнівку та Юрівку

12-го січня у Полтавській міській раді відбувається засідання постійної комісії із питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму під головуванням Юлії Городчаніної.

Зокрема присутні депутати розглядають петицію №635, у якій мешканці міста прохають міську владу залишити автобусний маршрут №17 «Паровоз» - ОЦЕВУМ.

Перед депутатами виступає автор петиції Микола Штуль. Прохає залишити маршрут без змін.

-Цей маршрут дуже зручний. Він дозволяє мешканцям наших мікрорайонів, минаючи кільцевий, дістатися центру, 5 школи. Ним користуються працівники 1-ої міської лікарні. Є один пільговий автобус, який дуже популярний у пенсіонерів. Автобуси ходять кожні 10 хвилин і заповнені зранку та увечері. Той альтернативний маршрут, який пропонується у новій затвердженій мережі, продовжено до автовокзалу. Є імовірність, що поки автобуси доїжджатимуть до нас, вже будуть повні. Крім того, у нових маршрутах змінюється кінцева зупинка. І він фактично поглинає маршрут Огнівка – Центр. Ми прохаємо залишити «Паровоз» – ОЦЕВУМ, щоб він був окремим, - пояснює автор петиції.

Після виступу автора петиції слово надають начальнику відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Віталію Животенку. Він спершу констатує, що його призначили на посаду 14-го грудня, а нову транспорту мережу затвердили 6-го грудня. Також нагадує, що затверджує транспортну мережу виконавчий комітет. А потім пояснює, що зазначений у петиції маршрут скасовувати не збираються. Його просто подовжать в обидві сторони, при цьому збільшать кількість транспорту.

-Ми просто додали до існуючого маршруту «Паровоз» - ОЦЕВУМ відстань до центру та до Героїв Сталінграду. Зараз маршрут обслуговують шість приватних та один пільговий автобус. Буде працювати шість в одну сторону та шість в іншу сторону. Я гадаю, така кількість транспорту забезпечить усі потреби і Огнівки, і працівників 1-ої міської лікарні, - пояснив Віталій Животенко.

У обговоренні депутат Олександр Артеменко зазначає, що подовження маршруту є хорошою ідеєю, адже багато людей хочуть доїхати у центр без пересадок.

Голова комісії Юлія Городчаніна констатує, що зі збільшенням протяжності маршруту (а, відповідно, і кількості зупинок) багато людей просто не зможуть сісти у транспорт, особливо, враховуючи карантинні обмеження.

На це усе Віталій Животенко відповідає, що нова транспортна мережа не запрацює, доки у місті не запровадять у дію «електронний квиток». Також додає, що у транспортному відділі розглядають альтернативний варіант вирішення питань із одразу двома маршрутами. Адже до міської ради також надійшла петиція щодо збереження маршруту через Юрівку. Мешканці цього мікрорайону наполягають на тому, що, після закриття маршруту №19 «Кільцевий через Юрівку», їм не вистачатиме транспорту. Як варіант вирішення проблеми у транспортному відділі розглядають можливість запровадження «малого кільцевого» маршруту – ОЦЕВУМ-Огнівка-Героїв Сталінграду-Великотирнівська-Юрівка-ОЦЕВУМ.

-Таким чином ми зможемо додати транспорт для мешканців Юрівки і закрити питання із 17 маршрутом «Паровоз» - ОЦЕВУМ.

У підсумку депутати беруть петицію «до відома», але з умовою, що знову заслухають Віталія Животенка тоді, коли запрацює нова транспортна мережа міста.

Щоб не пропустити важливих для життя міста новин, підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #місто #автобус #мережа #комісія #ОЦЕВУМ #Паровоз #Юрівка
Оголошення
live comments feed...