• Головна
  • У Полтаві міську владу прохають зберегти автобусний маршрут «Дублянщина – Критий ринок»
18:30, 21 січня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтаві міську владу прохають зберегти автобусний маршрут «Дублянщина – Критий ринок»

У Полтаві міську владу прохають зберегти автобусний маршрут «Дублянщина – Критий ринок»

На сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція №640 щодо збереження автобусного маршруту №3 «Дублянщина – Критий ринок». Авторка петиції, Ольга Барсукова, пише про те, що у новій мережі міських тролейбусних та автобусних маршрутів скасовується автобусний маршрут «Дублянщина – Крутий ринок», яким користуються багато мешканців селищ Дублянщина та Новобудова.

-Запропонований варіант транспортної мережі для Дублянщини та Новобудови - абсурдний, адже, навіть за умови дотримання графіків руху за новими маршрутами, сісти в автобус буде вкрай важко. Також варто зазначити, що згідно презентованої нової версії транспортної системи міста - взагалі не зрозумілий механізм проїзду для мешканців околиць та віддалених районів і кількість транспорту на цих маршрутах (чи достатня вона чи ні). Тому, підсумовуючи все зазначене, просимо зберегти у новій транспортній системі міста маршрут №3 "с. Дублянщина - Кр.Ринок" і дати можливість мешканцям Дублянщини і Новобудови нормально користуватися громадським транспортом! – пише авторка.

Петицію поки що підтримали 22 мешканці міста. Нагадаємо, для розгляду на комісії міської ради за 90 днів петиція має набрати 250 голосів.

Нагадаємо, раніше у міській раді вже розглянули петиції щодо збереження маршрутів «Кільцевий» (через Юріївку) та «Паровоз-ОЦЕВУМ». Представник транспортного відділу припустив, що ці два маршрути можуть обєднати у, так званий, малий кільцевий.

Щоб не пропустити важливих для життя міста новин, підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #транспорт #петиція #міська рада
Оголошення
live comments feed...