• Головна
  • Померла науковиця, професор «Полтавської Політехніки» Юстина Верига
10:30, 21 січня 2022 р.
Надійне джерело

Померла науковиця, професор «Полтавської Політехніки» Юстина Верига

Померла науковиця, професор «Полтавської Політехніки» Юстина Верига

20 сiчня 2022 року на 81-му році вiдiйшла у Вічність заслужений працівник освіти України, професор кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування, видатна вчена у галузi обліку та аудиту, харизматична особистicть, людина з широкою душею i добрим серцем Юстина Андріївна Верига.

Заслужений працівник освіти України, видатна вчена-економіст, педагог-новатор, кандидат економічних наук, доктор філософії, професор Юстина Андріївна Верига понад півстоліття віддала науково-педагогічній роботі, виховавши плеяду висококваліфікованих бухгалтерів, економістів, фінансистів, науковців і управлінців – сказано на офіційному сайті «Полтавської політехніки імені Юрія Кондатюка».

Автор понад 500 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі як співавтор підручників, навчальних посібників тощо.

Професор Юстина Верига була взірцем викладача, який працює з великим натхненням, використовує найсучасніші методики викладання економічних дисциплін, майстерно поєднуючи з власним практичним досвідом, абсолютно віддана улюбленій справі і популяризувала професії бухгалтера, аудитора, фінансиста, економіста.

Фахівці-практики і колеги-науковці надзвичайно цінували професійне спілкування, дорожили дружбою і шанували авторитет Юстини Андріївни.

За свою подвижницьку працю, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм, педагогічну майстерність, активну життєву позицію і значний внесок у розвиток освіти і науки України Юстина Андріївна Верига нагороджена численними відзнаками.

« Окрім професійних успіхів, Юстина Андріївна була яскравою особистістю, люблячою дружиною і мамою, турботливою бабусею, пишалась талановитими та успішними синами, раділа онукам і правнукам. Колектив кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування і всього Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у глибокій скорботі з приводу смерті видатної колеги і висловлює співчуття родині» - сказано у повідомленні.

Церемонія прощання і чин похорону відбудеться у суботу, 22 січня об 11:30 у Спаській церкві м. Полтави (вул. Соборності, 10).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#некролог #вічна пам'ять #вчена
Оголошення
live comments feed...