Партнерський спецпроект
18:00, 20 січня 2022 р.
Надійне джерело

Приховані таємниці бюджету

Партнерський спецпроект
Приховані таємниці бюджету

Продовжуємо аналізувати проєкт бюджету Полтавської територіальної громади в розрізі окремих галузей. Депутат міської ради від партії «Рідне місто» Тарас Бойко розібрав видатки, заплановані на 2022 рік Управлінням ЖКГ.

150 мільйон кредиту збираються взяти на капремонт проспектів Миру й Вавілова. В жодному іншому мікрорайоні не зроблять ремонту й на 5% цієї суми. Чому ж так пощастило Леваді? Розгадка проста. Ця територія «закріплена» за провладними депутатами міської ради – Оксаною Деркач і Денисом Поліщуком. Таким чином міський голова, вішаючи боргове ярмо на всю громаду, «віддячує» їм за підтримку своїх рішень. Таких же сумнівних, як і це.

Таке ж сумнівне прохання 19 мільйонів на будівництво спортмайданчиків виключно в округах вже зазначених депутатів. А як же діти з авіамістечка, Браїлок чи з Фурманова?

15 мільйонів на 5 вказівників на в’їздах у Полтаву. Вже неодноразово говорили про цю величезну суму і пусту трату. Натомість чому б не додати грошей і збудувати дитсадок, яких так не вистачає у всіх районах Полтави.

20 мільйонів на ремонт тротуарів у центрі Полтави. Список складено без розуміння пріоритетів, бо знову прилизують і так нормальну вулицю Соборності. Натомість ігнорують ями на Європейській, Грушевського, Алмазній чи Чорновола. А ці вулиці вже мають готову проєктну документацію.

Всі ці та інші питання будуть порушувати на черговому засіданні профільної комісії. Кошти громади треба витрачати в інтересах громади.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #Полтава #розподіл #2022 #міська рада
Оголошення
live comments feed...