12:00, 9 січня 2022 р.
Надійне джерело
В КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» лікують тяжкі рани за принципами доказової медицини
Лікування ран в хірургії займає до 50% всього часу в практичній діяльності лікаря - хірурга. Головною проблемою є те, що пацієнт протягом не довгого терміну перебуває в хірургічному стаціонарі, а далі залишається фактично сам на сам з проблемою.
Тим часом, на повне загоєння ранового дефекту підуть тижні, місяці, а інколи й роки. В цей час у пацієнта є велика ймовірність отримати додаткові, більш серйозні ускладнення, що несуть загрозу не тільки здоров’ю, а й життю. Особливо часто так буває у хворих з цукровим діабетом, де навіть незначна рана може привести до втрати кінцівки.
Лікування тяжких ран надзвичайно дороговартісне. В Європі на ці потреби щорічно витрачають до 4 млрд. євро, а в США ця сума становить маже 34 млрд. доларів.
Протягом тривалого часу суттєво прискорити процес загоєння ран не вдавалось, не зважаючи на зміну тактичних підходів до лікування.
Суттєвим проривом стало винайдення апарату негативного тиску (ВАК). Це технологічне диво входить до топ 10 медичних винаходів за останні 100 років. Завдяки йому найтяжчі рани успішно гояться.
Два таких прилади є у КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР». І це надзвичайно важливо, адже це - єдиний заклад Полтавщини, котрий займається лікуванням ран, котрі довго не гояться Адміністрація та колектив хірургічного відділення №1 стали локомотивом у впроваджені найсучасніших методів доказової медицини, що ґрунтуються винятково на перевіреній та практично доведеній користі для пацієнта.
Гарною новиною стало придбання ВАК апаратів.
« На сьогодні ми маємо їх два. Це суттєво збільшить кількість людей, які зможуть отримувати допомогу найсучаснішого рівня. Тільки в нашій лікарні ми використовуємо етапний підхід до лікування, який передбачає в подальшому переведення на спеціалізовані ранові покриття, які дають змогу суттєво прискорити загоєння та робити перев’язки один раз в 3-7 днів» – розповідає аспірант кафедри хірургії № 1 ПДМУ, лікар - хірург КП «2-а міська лікарня ПМР» Олексій Кизименко.
« На теренах нашої країни історично сформувався марлево - мазевий принцип лікування ран, який уже давно не використовується у всьому цивілізованому світі, оскільки він є неефективним та морально застарілим. Нині ж у на перший план виходять біоплівки, і підбір ранового покриття по принципу вологого загоєння. У цьому напрямку ми і працюємо. Результати дуже гарні. Методика ефективна при лікуванні ран будь – якого походження. Це може бути або основний етап лікування захворювання або ж етап підготовки до дермопластики. Практично, будь – яку рану, котра не зажила протягом сорока днів ми можемо лікувати. Маємо надію, що й інші заклади охорони здоров’я перейдуть на сучасні методи та позбудуться принципів стагнаційно-ретроградного підходу» - говорить асистент кафедри хірургії № 1 ПДМУ, лікар - хірург КП «2-а міська лікарня ПМР» Дмитро Усков.
« Колектив хірургічного відділення №1 готовий допомогти Вам Ми не залишимо вас наодинці з проблемою» - запевняють хірурги.
Контактні телефони:
Аспірант кафедри хірургії № 1 ПДМУ, лікар - хірург КП «2-а міська лікарня ПМР» Олексій Олексійович Кизименко: +380669386174
Асистент кафедри хірургії № 1 ПДМУ, лікар - хірург КП «2-а міська лікарня ПМР» Дмитро Анатолійович Усков: +380956429008
Лікарі-урологи 2 міської лікарні Полтави впровадили новий вид операцій
Полтавський анестезіолог розповів, чи можна прокинутися під час операції та чи скорочує життя наркоз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:37
Вчора
Шоломи MICH та FAST: Огляд, особливості та переваги
Новини компаній
15:48
Вчора
ТОП новини
Оголошення
11:54, 10 жовтня
16:11, 16 жовтня
live comments feed...