• Головна
  • У Полтаві за минулий рік демонтували більше рекламних конструкцій, ніж за три попередніх
18:15, 5 січня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтаві за минулий рік демонтували більше рекламних конструкцій, ніж за три попередніх

У Полтаві за минулий рік демонтували більше рекламних конструкцій, ніж за три попередніх

У квітні 2021-го року під час одного із засідань виконавчого комітету міський голова Олександр Мамай зауважив, що продовжувати угоди із рекламістами у місті будуть лише за умови, що кількість рекламних конструкцій у Полтаві скоротять на 20 відсотків.

Директор комунального підприємства «Полтавасервіс» і депутат міської ради Денис Поліщук розповів нам, як цю ініціативу міського голови реалізували та скільки конструкцій у 2021-му насправді було демонтовано.

Спершу керівник пояснив нам, що демонтаж сіті-лайтів та біл-бордів, насправді, має дві сторони. З одного боку, покращується візуальний вигляд міста, з іншого – міський бюджет не отримує кошти за використання земельних ділянок, на яких були встановлені конструкції.

-Але у нас є принципова позиція – надлишок реклами псує візуальний вигляд нашого міста. Рекламних конструкцій має стати менше, вони повинні бути впорядкованими та мати охайний вигляд. Ми провели із розповсюджувачами реклами круглий стіл, озвучили їм позицію міської влади. Домовились, що вони самі оберуть ті конструкції, які будуть демонтувати цього року. Але у пріоритеті були ті, щодо яких є звернення від поліції, що вони заважають, - пояснив Денис Поліщук.

Впродовж 2021-го року у місті демонтували 44 рекламних конструкції. Цікаво, що за інформацією «Полтавасервіс» за попередні три роки у місті прибрали із вулиць всього 29 біл-бордів та сіті-лайтів.

-Три роки попередня влада постійно говорила про боротьбу із засиллям реклами, але по факту ми за рік зробили на 50 відсотків більше, ніж вони за три! – відзначає Поліщук.

У «Полтавасервісі» переконані, що зменшення кількості рекламних конструкцій не тільки покращить зовнішній вигляд міста, але, як би парадоксально це не звучало, і піде на користь самим рекламістам. Адже зі зменшенням пропозиції зросте попит. Також наголошують на тому, що не можна прибрати повністю усі конструкції у Полтаві, адже реклама, у тому числі, наповнює міський бюджет. Крім цього, галузь реклами створює робочі місця для полтавців. 

А от привести рекламні конструкції до належного вигляду їх власникам доведеться. Так, у 2022-му році рекламістів зобов’яжуть усі біл-борди у центрі міста, які мають бетонні «подушки», вкопати у землю.

Раніше ми розповідали вам, що на Леваді завершують реконструкцію бульвару Богдана Хмельницького,  а невдовзі поруч із ним з'явиться скейт-парк.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #демонтаж #біл-борди #сіті-лайти #Полтавасервіс #міська рада
Оголошення
live comments feed...