• Головна
  • Полтавські вулиці припинили освітлювати, крім тих, де мешкає міський голова
Партнерський спецпроект
20:00, 13 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Полтавські вулиці припинили освітлювати, крім тих, де мешкає міський голова

Партнерський спецпроект
Полтавські вулиці припинили освітлювати, крім тих, де мешкає міський голова

Впродовж двох років команда «Рідного міста»освітила понад 70 вулиць Полтави. Нині міська влада звела цю ініціативу до нуля.

Представник «Рідного міста», фахівець з електромереж Роман Кикоть порівнює те, що робив він, очолюючи «Міськсвітло», з теперішнім станом. Висновки невтішні. Ті «темні зони», які не встигли освітлити за два роки, так і залишилися темними. Серед них - вулиця Алмазна (біля дитсадка), територія від Вічного вогню до могили Котляревського, парк Воїнів-Афганців.

Цілком очевидно, що в міської влади інші пріоритети. Сяє ліхтарями вулиця Світанкова, на Ювілейній цього року встановили 20 нових опор. І все це лише для того, щоб керівництво Полтави бачило шлях додому.

Що ж, як не прикро, але системний підхід до освітлення Полтави, який реалізовувала єдина місцева команда «Рідне місто», втрачений. Чи можна його відновити? Так, але не за цієї міської влади, яка дбає винятково про себе.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освітленння #вулиці #Полтава
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...