• Головна
  • До уваги полтавців, які перебувають на квартирному обліку при Виконавчому комітеті Полтавської міської ради
19:31, 17 грудня 2021 р.
Надійне джерело

До уваги полтавців, які перебувають на квартирному обліку при Виконавчому комітеті Полтавської міської ради

До уваги полтавців, які перебувають на квартирному обліку при Виконавчому комітеті Полтавської міської ради

Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 №470 (зі змінами), Житлового кодексу України громадянам, які перебувають на квартирному обліку при Виконавчому комітеті Полтавської міської ради, необхідно від 1 жовтня до 30 грудня поточного року пройти перереєстрацію. В ході перереєстрації перевіряються облікові дані громадян. Виявлені зміни вносяться до облікових справ громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на отримання жилих приміщень.

З метою своєчасного внесення виявлених змін та встановлення законних підстав подальшого перебування громадян на квартирному обліку при Виконавчому комітеті Полтавської міської ради, просимо в зазначений термін поновити документи власної облікової справи.

Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування пільгових списків та загальної черги, які оприлюднюються на стендах в холі приміщення Полтавської міської ради та в електронному вигляді знаходяться на офіційному сайті Полтавської міської ради, що в свою чергу буде сприяти прозорому веденню квартирного обліку.

Для проходження перереєстрації громадянам, які перебувають на квартирному обліку при Виконавчому комітеті Полтавської міської ради необхідно надати такі документи:

- довідку про реєстрацію місця проживання;

- довідки з місця роботи повнолітніх членів сім’ї;

- копії паспортів повнолітніх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку разом з заявником;

- довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру відносно всіх членів сім’ї заявника, в тому числі і неповнолітніх;

- копії документів, що підтверджують право громадян та членів його сім’ї на пільгове забезпечення житлом (при наявності).

У разі змін у кількісному складі сім’ї, або набуття пільги, заявником надається відповідна заява.

Прийом документів проводиться щодня у приміщенні Полтавської міської ради за адресою: вул. Соборності,36, телефон для довідок: 56-20-15.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квартирний облік #довідки #документи
Оголошення
live comments feed...