• Головна
  • «Злітна смуга Полтаві потрібна, але не сьогодні»: підсумки дев'ятої сесії Полтавської міської ради
12:30, 23 листопада
Надійне джерело

«Злітна смуга Полтаві потрібна, але не сьогодні»: підсумки дев'ятої сесії Полтавської міської ради

«Злітна смуга Полтаві потрібна, але не сьогодні»: підсумки дев'ятої сесії Полтавської міської ради

Сьогодні у Полтавській міській раді мало відбутися друге засідання дев'ятої сесії. У порядку денному було лише одне питання, яке стосувалося двох земельних ділянок. Однак, компромісу щодо питання досягнути так і не вдалося, оскільки присутні були всього 19 депутатів із 42, а депутати від партії «Слуга народу» реєструватися відмовилися. Тож, міський голова закрив сесію. Після завершення сесії Олександр Мамай залишився поспілкуватися з журналістами.

«Злітна смуга Полтаві потрібна, але не сьогодні»: підсумки дев'ятої сесії Полтавської міської ради, фото-1

Нагадаємо, земельну ділянку площею 0,13 гектара на вул. Раїси Кириченко пов'язують із родичами Олександра Мамая. Ось як він прокоментував це питання:

«Є певні приміщення, будівлі. Людина просто хоче під цими будівлями зареєструвати свою ділянку. Чому не можна? На кожній сесії міської ради ми таких ділянок реєструємо по 150 штук. Яка різниця для кого ділянка? Чому її не можна зареєструвати, якщо люди мають на ній власне майно, яке затверджене нотаріусом?», - відповів Олександр Мамай.

Вже другу сесію поспіль це питання стало причиною розбрату між депутатами. Одні з них готові проголосувати за це питання, а інші відмовляються і вимагають розділення питання, адже підтримують розбудову «Аеропорту «Полтава».

На питання щодо аеропорту міський голова відповів так:

«Чи потрібен був Полтаві фонтан за 1 млн гривень? Безумовно, але не сьогодні. Так само і злітна смуга. Чи потрібна вона? Вкрай потрібна, але не сьогодні. Адже зараз на будівництво злітно-посадкової смуги та облаштування інфраструктури навколо неї, а також самого аеропорту, потрібно дуже багато коштів. А на подальше обслуговування аеропорту потрібно ще більше коштів. І якщо не буде достатнього пасажиропотоку, то кожного року цей об’єкт ставатиме ще більше збитковим», - зазначив Олександр Мамай.

Яка подальша доля чекатиме на ці дві земельні ділянки буде відомо вже на наступній сесії міської ради.

Читайте також: «Злітно – посадкову смугу аеропорту «Полтава» немає сенсу реконструювати, ми збудуємо нову» - Олег Синєгубов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #Полтава #аеропорт #злітна смуга

Коментарі

Оголошення
live comments feed...