• Головна
  • У Полтаві не провели сесію, а Олександр Мамай втратив більшість у міській раді (ВІДЕО)
10:53, 23 листопада
Надійне джерело

У Полтаві не провели сесію, а Олександр Мамай втратив більшість у міській раді (ВІДЕО)

У Полтаві не провели сесію, а Олександр Мамай втратив більшість у міській раді (ВІДЕО)

23-го листопада у Полтавській міській раді мало відбутися друге засідання дев'ятої сесії. У порядку денному було лише одне, земельне, питання. А у ньому - дві земельні ділянки. Одну із них, площею 0,13 гектара за адресою Раїси Кириченко мали надати ТОВ "Верія ЛТД", яке пов'язують із тещею Олександра Мамая. Іншу земельну ділянку площею о,1549 га мали надати департаменту будівництва містобудування та архітектури Полтавської ОДА для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту. Іще на першому пленарному засіданні представники "Слуг народу" вимагали розділити ці два питання. За землю під потреби "Аеропорту "Полтава" вони голосувати були готові, за іншу ділянку - ні. Тоді Олександр Мамай взяв паузу, щоб вплинути на керівництво "Слуги народу" і переконати фракцію голосувати. Втім, як показала сьогоднішня сесія, результату це не дало.

Олександр Мамай вперше із початку своєї третьої каденції не зумів зібрати кворум, необхідний для прийняття рішень. На засідання зареєструвалися лише 19 депутатів (при тому що необхідна кількість має бути не менше 22-х - Авт.).

У Полтаві не провели сесію, а Олександр Мамай втратив більшість у міській раді (ВІДЕО), фото-1

Проігнорували засідання сесії депутати від "Рідного міста" та "Свободи". Не було також депутатів від "Опозиційної платформи За життя" Тетяни Годяк, Євгена Момонта та Оксани Деркач і представника "Європейської солідарності" Олександра Івахова. Депутати від фракції "Слуги народу" прийшли до сесійної зали, але відмовилися реєструватися.

У Полтаві не провели сесію, а Олександр Мамай втратив більшість у міській раді (ВІДЕО), фото-2

Керівник фракції "Слуги народу" у міській раді Юрій Бражник ще раз вимагав від міського голови розділити питання, потім назвав Олександра Мамая злочинцем і пішов із трибуну.

У Полтаві не провели сесію, а Олександр Мамай втратив більшість у міській раді (ВІДЕО), фото-3

Мамай оголосив про закінчення сесії.

Сьогоднішнє засідання продемонструвало те, що Олександр Мамай втратив (тимчасово?) контроль над міською радою. І якщо минулого тижня міському голові іще вдалося прийняти рішення по забудові біля Прирічкового парку голосами представників ОПЗЖ Момонта та Годяк, то сьогодні, як бачимо, вони вже не підтримали колишню більшість.

Можна лише констатувати, що перед Новим роком у Полтаві починається чергова політична криза, яка може завершитися чим завгодно. Починаючи від переформатування коаліції, завершуючи новою спробою відкликання Олександра Мамая.

У Полтаві не провели сесію, а Олександр Мамай втратив більшість у міській раді (ВІДЕО), фото-4

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сесія #Мамай Олександр #Бражник Юрій #аеропорт #голосування #кворум

Коментарі

Оголошення
live comments feed...