• Головна
  • Полтавців запрошують долучитися до громадського обговорення про присвоєння КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» імені Євгена Іщейкіна.
18:40, 20 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Полтавців запрошують долучитися до громадського обговорення про присвоєння КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» імені Євгена Іщейкіна.

Полтавців запрошують долучитися до громадського  обговорення про присвоєння КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» імені Євгена Іщейкіна.
КП "2-а міська клінічна лікарня ПМР" пропонують присвоїти ім'я колишнього директора - Євгена Іщейкіна. Таку ініціативу у серпні нинішнього року висловив колектив лікарні.
Організатор громадського обговорення – адміністрація Комунального підприємства «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради». Термін для надання пропозицій і зауважень: з 02 серпня 2021 року по 02 жовтня 2021 року.
Учасником обговорення може стати кожен з полтавців,  висловити пропозиції та зауваження можна,  перейшовши за посиланням:
Або надіслати на електронну адресу [email protected]
з обов’язковим зазначенням теми: «Присвоєння імені».
Інститути громадянського суспільства, інші юридичні особи а також фізичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування (ПІП для фізичних осіб) та місцезнаходження (адресу проживання для фізичних осіб). Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.
Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення.
Консультації  надаються за телефоном: (0532) 56-02-24 м. Полтава, вул. Монастирська, 7а, відповідальна особа юрисконсульт Марина Юріївна Кісельова.
Оприлюднення результатів (звіт): протягом 14 днів після завершення обговорення - на сайті http://www.2mkl.poltava.ua/
Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КП "2 міська лікарня" #конкурс #присвоєння імені
Оголошення
live comments feed...